zjazd rodzinny

Jak zorganizować zjazd rodzinny – wynajem namiotów i siedziska stadionowe

Dla wielu z nas to właśnie rodzina jest najważniejsza. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby podtrzymać jak najlepsze stosunki pomiędzy jej członkami. Niektóre rodziny spotykają się regularnie, co pomaga im w podtrzymaniu odpowiednich relacji. Jeśli mamy dużą rodzinę, od czasu do czasu możemy również zdecydować się na zorganizowanie zjazdu rodzinnego, na którym będzie okazja spotkania ze wszystkimi w atmosferze świetnej zabawy.

Namioty cateringowe – dobry pomysł na zorganizowanie zjazdu rodzinnego

Namioty cateringoweJednak zorganizowanie zjazdu rodzinnego, na którym miałoby się bawić kilkadziesiąt osób, może stanowić pewien problem,. Nikt z nas z całą pewnością nie dysponuje taką przestrzenią, w której można by było pomieścić wszystkich uczestników. Dlatego właśnie musimy zastanowić się nad opcją zorganizowania tego typu imprezy w inny sposób. Jeśli zaangażuje się w to kilka osób z całą pewnością będzie nam łatwiej wszystkiego dopilnować. Jeśli chodzi o sprawy, o które powinniśmy zadbać, organizując zjazd rodzinny, będzie to z całą pewnością:

  • znalezienie miejsca,
  • zorganizowanie jedzenia,
  • zorganizowanie atrakcji.

Zacznijmy może od tego co będzie najważniejsze, czyli od zorganizowania miejsca. Zdecydowanie pomocna w tym przypadku będzie firma, która oferuje wynajem namiotów weselnych. Oczywiście nie będzie się to wiązało z weselnych charakterem naszej imprezy. Namiot jest weselny jedynie z nazwy, można zastępczo używać sformułowania wynajem namiotów cateringowych. Da to nam naprawdę wiele możliwości. Przede wszystkim, kiedy wynajmujemy namiot możemy zadecydować o jego wielkości. Do tego będzie również dostosowane wyposażenie namiotu takie jak krzesła i stoły. Jedyne nad czym będziemy musieli dodatkowo pomyśleć to dekoracja. Jeśli chodzi o jedzenie dla gości, z cała pewnością możemy się umówić, że każdy coś przygotowuje. Zdecydowanie będzie to najwygodniejszy sposób, a i każdy zaproszony będzie się czuł dzięki temu ważnym gościem. Z racji tego, że jesteśmy rodziną, z cała pewnością każdy będzie chciał pomóc przy organizacji.
Ostatnim elementem, o który powinniśmy zadbać, aby zabawa się udała to wymyślenie odpowiednich atrakcji. Zależy nam na tym, żeby każdy się dobrze bawił. Jednak głównym powodem zorganizowania tego typu zjazdu jest integracja pomiędzy członkami rodziny. Jak najlepiej wywołać u wszystkich chęć współpracy? Oczywiście poprzez zorganizowanie rozgrywek w grach zespołowych.

Wynajęte siedziska stadionowe – rodzinne rozgrywki

siedziska stadionoweNie będzie wcale trudno przygotować boiska do gry. Będzie to wymagało od nas jedynie wyłożenia w odpowiednich miejscach taśm ostrzegawczych, które będą stanowiły granice boiska. Oczywiście musimy zorganizować to w taki sposób, aby mógł w rozgrywkach wziąć udział, każdy chętny. Najlepiej będzie wybrać jedną grę zespołową i organizować rozgrywki. Uczestnicy dobierają się w drużyny i na podstawie wyników meczu, drużyny awansują do dalszej części. Zadbać musimy również o tych, którzy nie będą chcieli grać, a będą woleli kibicować. Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z wynajmowanych siedzisk stadionowych. Będzie to na pewno wygodne dla wszystkich, a zorganizowany przez nas prowizoryczny stadion może zrobić naprawdę duże wrażenie. Krzesełka stadionowe dostępne są w wielu wypożyczalniach, a firma nawet może nam je zamontować. Dzięki takiej organizacji atrakcji dla gości z cała pewnością osiągniemy oczekiwany efekt integracji.

Taśmy led – dodatkowa dekoracja namiotu

Taśmy led Powracając do wynajętego na zjazd rodzinny namiotu, nie powinniśmy zapominać również o jego udekorowaniu. Możemy postawić na tradycję i użyć balonów oraz serpentyn. Niezbędnym elementem będzie z cała pewnością szyld, z odpowiednim napisem. Będzie idealny przy zdjęciu grupowym. Jeśli chcielibyśmy osiągnąć wyjątkowy efekt, można również wziąć pod uwagę zastosowanie taśmy led w osłonie. Kiedy nadejdzie wieczór, zakończą się rozgrywki i będziemy spędzać czas wspólnie w namiocie, z całą pewnością ledowe taśmy nadadzą spotkaniu specyficznego charakteru. Taśmy tego rodzaju mogą również posłużyć do wyznaczenia granic boiska. Jeśli rozgrywki się przedłużą, taśmy z powodzeniem będą oświetlały całość boiska i naszego rodzinnego stadionu.


Źródła:


Podsumowanie:

Organizacja zjazdu rodzinnego to czysta przyjemność. Jeśli zbierzemy się w kilka osób z całą pewnością nie będzie to dla nas uciążliwe, a bardziej przyjemne. Chcąc zatroszczyć się o dobrą zabawę swojej rodziny powinniśmy pomyśleć o miejscu organizacji i o atrakcjach, tak aby zapewnić każdemu świetną zabawę.