Zauważyłam w parku kilka nowych ławek

Kiedy przeprowadziłam się na to nowe osiedle to byłam od razu zachwycona. Niedaleko był park i często chodziłam tam na spacery. Zawsze uwielbiałam spędzać czas na świeżym powietrzu i miałam taką możliwość. Poznałam też wiele interesujących osób.

Dużo nowych ławek w parku

betonowe ławki parkoweNa spacer codziennie umawiałam się z koleżanką, która była w moim wieku. Kiedy pewnego razu wyszłyśmy to od razu zauważałam, że w pojawiły się nowe betonowe ławki parkowe i zaskoczyłam się, ponieważ nie wiedziałam nawet kiedy je wymienili. W całym parku stały nowe ławki  i był skoszony trawnik. Poprzednio niektóre ławki były dość mocno zniszczone i nie było nawet możliwości, żeby na nich usiąść a teraz taka zmiana. Zastanawiałam się kto kupił te betonowe ławki parkowe, ponieważ nie miałam pojęcia kto odpowiadał za ten park. Ławki były bardzo solidne i dzięki temu trudniej było je zniszczyć tak jak poprzednie. W parku dzięki temu zaczęło się pojawiać więcej osób. Przychodzili starsi ludzi i rodzice z dziećmi. Mieli gdzie usiąść i dzięki temu w parku zrobiło się tak wesoło. Zauważyłam nawet, że od kiedy park się tak zmienił to częściej zaczęłam tam chodzić. Pojawiałam się codziennie i nawet jak miałam ochotę poczytać książkę to szłam właśnie do parku. Niedługo po tym jak pojawiły się nowe ławki to powstał również plac zabaw dla dzieci. Zabrałam tam swojego siostrzeńca, któremu zabawa w parku dość się spodobała. Obiecałam zabierać go co weekend na ten plac zabaw i słowa rzecz jasna dotrzymałam.

Na moim osiedlu od tamtego czasu dużo się zmieniło. Nawet wymienili nam chodnik, ponieważ był już dość zniszczony. Cieszyłam się, że tam mieszkam, ponieważ osiedle było zadbane. Park był naszą największą atrakcją, która przyciągała mnóstwo osób nawet z innych osiedli.