Zaprojektowanie podwieszanej szafki łazienkowej

 

Byłem wdzięczny rodzicom za wszystko. Inwestowali we mnie dużo czasu i pieniędzy. To dzięki nim dobrze się wykształciłem i miałem dobrze płatną pracę. Zostałem projektantem w przedsiębiorstwie produkującym meble i prezes był zadowolony z jakości wykonywanej przeze mnie pracy.

Nowoczesna szafka łazienkowa dla rodziców

szafki podwieszane do łazienkiRodzice powiedzieli mi, że planują wymienić wszystkie meble w domu i już nawet złożyli zamówienie. Tylko na łazienkę nie mieli pomysłu, dlatego zaproponowałem, że zaprojektuję dla nich szafkę podwieszaną. Mama tylko takie właśnie szafki podwieszane do łazienki lubiła i inne nie wchodziły w grę. Rodziców moja propozycja ucieszyła i zgodzili się na taki prezent. Za projektowanie szafki zabrałem się jeszcze tego samego dnia. W domu miałem program do projektowania i mogłem pracować bez ograniczeń. Zaprojektowana przeze mnie szafka podwieszana była bardzo modna, pojemna i praktyczna, co miało dla mojej mamy ogromne znaczenie. Kiedy rodzice zobaczyli projekt tej szafki łazienkowej, to byli nim wręcz zauroczeni. Od razu zadzwoniłem do szefa z prośbą i wyprodukowanie szafki. Zgodził się zrobić to po kosztach, ponieważ wyjaśniłem w jakim celu szafka jest mi potrzebna. Rodzice otrzymali ode mnie prezent, który bardzo im się spodobał. Posiadając w łazience tak nowoczesną szafkę już wiedzieli jak urządzić resztę. Mama bardzo mi dziękowała za tak kreatywny projekt i stwierdziła, że pewno w żadnym sklepie nie udałoby jej się kupić tak pięknej szafki łazienkowej.

Po niespełna trzech latach zdecydowałem się poprowadzić własną działalność. Dzięki temu mogłem współpracować z różnymi klientami i projektować nie tylko meble łazienkowe. Chciałem rozwijać swoje umiejętności i właśnie dlatego podjąłem taką decyzję. Była ona właściwa.