Zamontowanie bramek obrotowych

Nigdy nie myślałem, że sprawdzę się w pracy biurowej. Tymczasem bardzo szybko odnalazłem się w takim miejscu i dzięki mojemu zaangażowaniu bardzo szybko zaczynałem piąć się po szczeblach hierarchii w firmie. Obecnie jest osobą, która jest odpowiedzialna za przygotowanie odpowiednie całego biurowca i zapewnianie bezpieczeństwa wszystkim pracownikom przez jak najlepsze dostosowanie miejsca pracy do wszelkich sytuacji pracowniczych i spontanicznych.

Przydatność bramek obrotowych w firmie

bramki obrotowePo tym, jak już udało mi się rozplanować pokój wypoczynkowy dla pracowników, którzy mogą się trochę zrelaksować w trakcie przerw, zacząłem rozmawiać z ochroną na temat wprowadzenia nowego systemu wpuszczania pracowników do firmy. Do tej pory ten aspekt był trochę po macoszemu potraktowany przez nas. Każdy, kto przychodził do pracy musiał się po prostu oddelegować do ochrony, by wejść. Teraz chcieliśmy postawić na sprawdzone i bardziej zmechanizowane metody, by kontrolować kto i ile osób wchodzi do środka. Potrzebne nam były bramki obrotowe. Takie rozwiązanie jest wykorzystywane już prawie w każdej tego typu placówce. Wyjaśniłem kierownictwu, że musimy zainwestować w coś takiego i uzyskałem zgodę na skontaktowanie się z najlepszym producentem właśnie takich bramek. Z producentem ustaliłem szczegóły dotyczące bramek i już na następny tydzień mieliśmy zacząć montaż całości i przygotowania wszystkich do zmian.

Wszystko poszło bardzo płynnie i bezproblemowo. Sam montaż okazał się bardzo fachowy i dokładny, ale przy tym nie zabrał zbyt wiele czasu. Wyjaśniono nam wszystko, jak to będzie działać i jak reagować w razie jakichś problemów. Ochrona przyznała, że długo czekała na to, bo to duże udogodnienie w kwestii pilnowania sytuacji w tym biurowcu.