Warszawa: Ile zajmuje drukowanie ulotek?

 

Pomylić się to rzecz ludzka, bo nie popełnia błędów ten tylko, kto nic nie robi. Jednak błąd czasem może kosztować wiele. I mnie zdarzyła się ostatnio taka sytuacja, gdy puściłam błędne informacje na ulotkach, które miały być nazajutrz rozdane. Obniżyłam na nich ceny o 90 procent zamiast o 9.

Drukarnia czynna całą dobę? Jak najbardziej

druk 24 h w warszawieMusiałam szybko naprawić sytuację, bo nie chodziło tu nawet o pieniądze co o reputację. Jak miałam wytłumaczyć to klientom? Mogłam ewentualnie ulotek nie rozdać lub szybko znaleźć jakąś drukarnię w Warszawie, która wydrukuje błyskawicznie nowe. W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe. Pośpiesznie wklepałam w telefon druk 24 h w warszawie i odetchnęłam z ulgą. Projekt ulotki już miałam, właściwie to wszystko miałam gotowe, tylko musiałam skasować to nieszczęsne zero, które wprowadziło tyle zamieszania. Ten druk mógł się naprawdę udać. Odpaliłam laptop i w kawiarni wprowadziłam dane do druku. Zajęło mi to tyle co wypicie cafe latte. Teraz musiałam tylko czekać na realizację zlecenia. Następnego dnia wieczorem ulotki miały być rozdane podczas prezentacji naszych produktów. Naprawdę liczyłam, że wszystko się uda. Dobra promocja to bardzo skuteczne narzędzie marketingowe. Jeśli dwudziestoczterogodzinna drukarnia spisze się tak jak „obiecała” będę ich wiernym klientem. Dobry, szybki i tani druk jest w tej chwili bardzo pożądany. Szczególnie w branżach, gdzie liczą się szybkie reakcje, na przykład w gastronomii. Promocja goni promocję i trzeba na bieżąco o tym informować klienta. Bo jak inaczej się dowie?

To firmom powinno zależeć i zależy na reklamie. Ulotka prześciga ulotkę, kolejny gadżet jest ciekawszy od poprzedniego. W dzisiejszych czasach to norma. Mój pomysł z promocją okazał się trafiony w dziesiątkę. Zwiększyłam sprzedaż dziesięć procent. Gdybym wtedy nie zdążyła, nie byłoby tego optymistycznego wyniku.