Styl prowansalski w naszych domach

Ostatnimi czasy w polskich domach zaczął gościć styl prowansalski. Coraz bardziej podobają nam się postarzane meble, piękne jasne wnętrza i świeżo ścięte kwiaty. Styl prowansalski jest również kojarzony z pięknym, fioletowym kolorem. Szczególnie jednak z kwiatami w tym kolorze.

Wrzos ozdobą mieszkania

wrzosy w sprzedaży hurtowejJeżeli chcemy mieć piękne prowansalskie wnętrze, nie może w nim zabraknąć lawendy. Natomiast w naszym prowansalskim ogrodzie, koniecznie musimy mieć wrzosy. Idealnie komponują się one z tym stylem, uwypuklając jego prostotę, elegancję i wrażenie czystości. Wrzos w naszym ogrodzie nie tylko dopełni stylu, ale również doda uroku. Obecnie wrzosy w sprzedaży hurtowej kupimy w bardzo fajnych, przystępnych cenach. Możemy kupić ich więcej, tworząc je główną dominantą naszego ogrodu. Nawet jeśli nie marzy nam się prowansalski dom, ani ogród, wrzos zawsze będzie dla każdego z nas świetnym rozwiązaniem. Przepięknie kwitnie, jest również rośliną dość wytrzymałą. Cudownie wygląda w towarzystwie innych drzewek oraz kwiatów. Czasem nie mamy za bardzo pomysłu na ogród. Szukamy różnych inspiracji, o które dziś niestety nie jest łatwo. Wszystko bowiem może wydawać nam się jednakowe, bez polotu. Wrzosy natomiast mają swój własny, swoisty charakter. Doskonale wyglądają nawet same w ogrodzie, jeśli umiejętnie je posadzimy i ładnie wszystko zorganizujemy. Dodatkowo pięknie pachną i pasują do każdego z nas. Nie ważne czy lubimy nowoczesność, klasykę, a może i ciężki metal. Jest to roślina bardzo uniwersalna i nadająca charakteru każdemu z ogrodów.

Kupowanie wrzosu nigdy nie będzie pomyłką, błędem, czy też nietrafioną inwestycją. Jest to roślina bardzo wdzięczna i stosunkowo łatwa w opiece, i pielęgnacji. Dzięki temu możemy cieszyć się jej pięknym wyglądem, bez obaw o to, że jej zaszkodzimy.