Staram się o pracę w biurze księgowym

Dostałam pracę w bardzo znanym i cenionym biurze rachunkowym w centrum Poznania. Złożyłam dokumenty kwalifikacyjne ale nie robiłam sobie wielkich nadziei. Nie miałam sporego doświadczenia w księgowości więc nie liczyłam, że mi się uda dostać tą pracę.

Dostałam pracę w biurze rachunkowym

fachowe biuro księgowe w PoznaniuKiedy dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną bardzo się ucieszyłam ale nie robiłam sobie także wielkich nadziei. Oczywiście bardzo zależało mi na tej pracy ale domyślałam się, że na pewno zgłosili się do tej firmy także osoby z większym stażem w księgowości. Na rozmowę poszłam pewna siebie a także bardzo pozytywnie nastawiona. Wiedziałam, że muszę się jeszcze dużo uczyć i zdobywać doświadczenie ale byłam na to nastawiona i zmotywowana do pracy. Rozmowa przebiegła w dobrej atmosferze. Telefon od właściciela biura księgowego dostałam na następny dzień. Okazało się, że fachowe biuro księgowe w Poznaniu będzie moim miejscem pracy od przyszłego tygodnia o ile zgodzę sie na zaproponowane warunki finansowe. Oczywiście bardzo się ucieszyłam i zgodziłam się na zaproponowaną wypłatę. Wiedziałam, że z czasem będę miała szansę żeby zarobić więcej ale potrzebuje doświadczenia. Pracownicy, którzy są zatrudnieni w biurze księgowym na pewno mi w tym pomogą bo jestem chętna do nauki. Szybko się uczę i nie załamuję się niepowodzeniami. Fachowe biuro księgowe w Poznaniu ma bardzo dobra renomę i wiem, że praca w tej firmie pomoże mi w zdobyciu pewności siebie i większego doświadczenia w branży. 

Zaczynam już jutro. Poprzypominałam sobie wszystkie najważniejsze informację. Na pewno na początku nie zostanę skierowana do dużych rozliczeń. Pewnie będą chcieli mnie sprawdzić. Mam nadzieję, że sobie ze wszystkim poradzę i mój właściciel będzie ze mnie zadowolony.