Sprawdzone suszarki kieszeniowe do rąk!

Główną ideą, która przyświeca organizacji toalet publicznych, jest zapewnienie maksymalnej higieny i czystości. W jej osiągnięciu niezwykle ważną rolę odgrywa nie tylko częste sprzątanie i dezynfekcja, ale także takie elementy wyposażenia jak m.in. kieszeniowe suszarki do rąk.

Jaka jest różnica między suszarkami do rąk zwykłymi a kieszeniowymi?

dobre suszarki kieszeniowe do rąkDlaczego warto zdecydować się akurat na suszarki kieszeniowe do rąk? Dokładne osuszenie dłoni po umyciu ma ogromny wpływ na efekty czynności higienicznych. Na wilgotnych rękach o wiele łatwiej rozwijają się bakterie, dobre suszarki kieszeniowe do rąk pozwalają tego uniknąć. Bez dokładnego suszenia wilgoć przenosi się na dotykane przy wyjściu z toalety klamki czy też rzeczy osobiste. Suszarki kieszeniowe zapewniają bardzo dokładne i niezwykle szybkie suszenie. Ze względu na fakt iż w tego rodzaju urządzeniach wsuwa się dłoń w specjalne zagłębienie (zwane właśnie kieszenią), można poddawać ją działaniu równomiernego strumienia ciepłego powietrza jednocześnie z obu stron (zarówno z wierzchu, jak i od wewnątrz). W przypadku kieszeniowych suszarek do rąk, do pełnego wysuszenia wystarczy zaledwie parę sekund. Urządzenia te bazują na specjalnych przegrodach powietrznych zaopatrzonych w filtry antybakteryjne, które doskonale radzą sobie z problemem nieskutecznego suszenia dłoni, likwidując pozostające także po umyciu, siedliska bakteryjne. Suszarki te mają jeszcze jeden istotny walor. Mianowicie w przeciwieństwie do tradycyjnych suszarek nie wysuszają delikatnej i wrażliwej skóry dłoni.

Kieszeniowe suszarki do rąk  umożliwiają skuteczne i dokładne umycie rąk, a następnie ich osuszenie, bez konieczności dotykania dwa razy (przed umyciem i po dokonaniu tej czynności) tego samego przycisku czy sensora. Dzięki temu zapobiegają przenoszeniu bakterii, dlatego warto w nie zainwestować.