Kiedy mój tata otwierał własną firmę w naszym domu panował prawdziwy chaos. Wszyscy byliśmy tak podekscytowani perspektywą rodzinnej działalności, że pomagaliśmy tacie we wszystkim w czym tylko mogliśmy. Ja pewnego dnia znalazłem dla niego rewelacyjny sprzęt.

Doskonały monitor poleasingowy do biur

monitory poleasingowe do biuraZ racji tego, że jak typowy nastolatek w dzisiejszych czasach uwielbiam komputery i znam się dosyć dobrze na tym sprzęcie, tata poprosił mnie o pomoc w tej kwestii. Otwieranie własnej firmy wiąże się niestety z ogromnym wydatkiem, dlatego tacie zależało na tym, aby zakupić do swojego biura zarówno dobry sprzęt, jak i w miarę niskiej cenie. Wiadomo, że w przypadku działalności przedsiębiorczej na jednym, czy dwóch monitorach się nie skończy, stąd właśnie potrzeba zaoszczędzenia. Nie powiem, było to dla mnie niezłe wyzwanie, ponieważ wydawało mi się, iż ciężko znaleźć tak wielką ilość dobrych monitorów i to w świetnym stanie i niskiej cenie. Przeważnie po prostu poluje się na okazje. Jednak zagłębiając się w ten temat trafiłem na monitory poleasingowe do biura. Okazało się, że niska cena takich monitorów występuje ze względu na fakt, że były one już użytkowane, jednak ich stan w zasadzie niczym nie różnił się od nowego. Pokazałem tacie sklep oraz ofertę, a on ufając mi chętnie przystał na tę propozycję. Czekając, aż sprzęt dostanie dostarczony czułem się nieco niepewnie, ponieważ trudno było mi uwierzyć w aż tak dobrą okazję, a tymczasem, kiedy monitory do nas dotarły, a my je rozpakowaliśmy, rzeczywiście wyglądały jak nowe! Byłem pod naprawdę wielkim wrażeniem, dlatego stwierdziliśmy z tatą, że najlepszym pomysłem będzie zakup także poleasingowych komputerów. 

Dzięki temu, że zdecydowaliśmy się na zakup tak dużej ilości różnego sprzętu, tata dodatkowo otrzymał całkiem niezły rabat. Natomiast za zaoszczędzone pieniądze, mój ojciec mógł pozwolić sobie na zakup świetnej jakości monitoringu do swojej firmy, co tylko potwierdza jak wiele pieniędzy oszczędzamy decydując się na zakup sprzętu poleasingowego.