Potrzebowałam eleganckiej poduszki na obrączki

Wraz z narzeczonym przygotowywaliśmy się do naszego ślubu. Planowaliśmy dużą uroczystość na setkę gości, jednakże chcieliśmy, aby wszystko było urządzone bardzo elegancko. Staliśmy właśnie przed wyborem poduszki i pudełeczka na obrączki. Zależało nam na tym, aby wybrać produkt wysokojakościowy i wykonany w klasycznym stylu. Udaliśmy się więc do sklepu z akcesoriami weselnymi.

Kupno eleganckiej poduszki na obrączki

poduszka na obrączki z pudełkiemPotrzebna nam była elegancka poduszka na obrączki z pudełkiem. Stawiałam na minimalizm, dlatego chciałam znaleźć taką poduszkę, która nie będzie zawierała zbyt wielu ozdób czy kolorowych kokardek. Chciałam, aby była ona w jednym kolorze i w takim samym kolorze było pudełeczko, w które będzie można schować obrączki. W sklepie bez problemu znaleźliśmy tego typu produkt. Zdecydowaliśmy się na białą klasyczną poduszkę, obszytą satynowym materiałem. Jedyną jej ozdobą była cienka, również biała wstążka, którą należało przywiązać obrączki, żeby nie zsunęły się z poduszki. Poduszka była bardzo miękka i delikatna. Sprzedawczyni zapewniła nas, że w środku jest wyłożona wysokojakościową gąbką dlatego nie odkształca się ani nie gniecie. To bardzo praktyczne i wygodne, a przy tym niezwykle elegancko wygląda na zdjęciach. Właśnie czegoś takiego potrzebowaliśmy. W komplecie do poduszki dołączone było drewniane pudełeczko, które również pięknie wyglądało.

Było pomalowane na biały kolor oraz pokryte specjalnym lakierem, który gwarantował, że z czasem nie zacznie ono żółknąć, a farba nie będzie odpryskiwała. Jestem bardzo zadowolona z dokonanych zakupów. Narzeczony także bardzo się cieszy, że znaleźliśmy tak wysoko jakościowe artykuły, w tak niskich, przystępnych cenach. Poduszka i pudełko na obrączki były dokładnie takie jakie chcieliśmy.