Posadzki przemysłowe do firmy

Od wielu lat prowadzę swoją bardzo dużą firmę. Ostatnio planowałam duże remonty oraz rozbudowę. Fakt ten spowodowany był naszą rosnącą popularnością, co przekładało się na bardzo dużo zamówień. Działam w branży, która zajmuje się skupem, sortowaniem i potem sprzedażą warzyw i owoców. Branża ta jest bardzo wymagająca, cały czas musimy się rozwijać, ze względu na dużą konkurencje. Nasza hala musi wyglądać reprezentacyjnie.

Jaką posadzkę przemysłową wybrałam do mojego zakładu

posadzka przemysłowaKlasyczna posadzka przemysłowa, byłam strzałem w dziesiątkę. Widziałam ją jedynie w innych zakładach produkcyjnych, my posiadaliśmy wszędzie na podłogach płytki, które były bardzo niepraktyczne. Posadzka robiona bardzo podobnie jak posadzki żywiczne, które ostatnio są bardzo popularne. Jednakże jest ona duża bardziej wytrzymała przede wszystkim na uszkodzenia mechaniczne i odporna na wszelaki czynniki zewnętrze. Ponadto co dla mnie było bardzo ważne jest ona bardzo odporna na panujące warunki atmosferyczne. W moim zakładzie jest generalnie bardzo zimno, do tego rozlana została ta posadzka również na zewnątrz, na przykład na rampach dla samochodów dostawczych. Musiała wytrzymać zimy panujące w naszym klimacie, a one mimo ocieplenia klimatu niekiedy bywają bardzo srogie. Oczywiście posadzka przemysłowa została zastosowana również w chłodni, w której panuje bardzo zimna temperatura dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu przez calutki rok. Jest to bardzo duże obciążenie dla wszelkiego rodzaju materiałów.

Ostatecznie zdecydowałam się na najbledziej wytrzymałą posadzkę oferowaną przez producenta. Dodatkowo jako, że chciałam żeby hala wyglądała reprezentacyjnie zamówiłam posadzkę na wysoki połysk, dodatkowo malowaną na kolor najmodniejszy w tym sezonie – classic blue.