Pojazd elektryczny dla dziecka

Bardzo szybko zbliżały się urodziny moich dzieci. Jest to co roku wielkie dla nas wyzwanie, ponieważ mamy trojaczki. Dwie dziewczynki i jednego chłopca. Są to Katarzyna i Magdalena oraz Witold. Czasami ciężko jest trafić w gust jednego dziecka, a co dopiero całej trójki na raz. To dotyczy przede wszystkim imprez urodzinowych, a w szczególności prezentów.

Prezent w postaci pojazdu elektrycznego dla dziecka

pojazdy elektryczne dla dzieciPrezenty w naszym przypadku powinny być podobne, ponieważ jeżeli będą się bardzo różniły dzieci będą o siebie zazdrosne. Na domiar złego cała trójka jest różna i lubi różne rzeczy. Znowu jak co roku dawaliśmy sobie sporo czasu na przemyślenia, a nie było łatwo. Jak zadowolić całą trójkę i przy tym nie zbankrutować. I co tutaj można wybrać w tym roku. Szukałam inspiracji dosłownie wszędzie, nawet w gazetach i to jakiś starych przypadkiem znalezionych. Pytałam wśród znajomych i mojej całej rodziny – na nic to było. W końcu gdy z mężem udaliśmy się do ostatniej deski ratunku, czyli internetu – udało się. Znaleźliśmy przypadkiem bardzo popularne pojazdy elektryczne dla dzieci, które prezentowały się bardzo dobrze. Wyglądały na okazałe prezenty a cała nasza trójka uwielbia motoryzację po tatusiu, który jest mechanikiem i niedoszłym kierowcą rajdowym. Było naprawdę mnóstwo modeli do wyboru, sama nie spodziewałam się takiej różnorodności. Jeepy, kabriolety, sportowe samochody i takie, które imitowały normalne samochody osobowe, którymi jeździmy na co dzień. Wszystkie modele były bardzo rzeczywiste.

W końcu zdecydowaliśmy się na trzy inne modele, ale o takich samych parametrach. Akumulator miał 45 volt w wszystkich samochodach. Zakupiliśmy także bardzo dobre ładowarki i komplet dodatkowych ledów dla efektów wizualnych. Dzieciom prezenty się podobały.