Pierwsza sesja ciążowa

W dzisiejszym wpisie chciałabym opowiedzieć wam trochę o moich doświadczeniach z fotografią ciążową. Mimo, że jestem teraz w drugiej ciąży to była to moja pierwsza przygoda z tego typu sesją. Niestety kiedy byłam w ciąży pierwszy raz, tego typu usługi fotograficzne nie były jeszcze popularne. A szkoda bo bardzo chciałabym móc powspominać teraz czasy pierwszej ciąży w czasie przeglądania zdjęć z takiej sesji.

Sesja ciążowa to wielka frajda

fotografia ciążowa bydgoszczUdział w sesji wspominam naprawdę dobrze. Atmosfera na planie była super. Zrobiliśmy też kilka zdjęć w plenerze, które są przecudowne. Jesienny klimat dodaje uroku wszystkim zdjęciom. Studio fotograficzne, które wybrałam znalazłam w Internecie. Jeżeli jesteście zainteresowane taką sesją to wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę „fotografia ciążowa Bydgoszcz” i wybrać pierwszy link jaki wam wyskoczy. Fotograf, który robił nam zdjęcia był bardzo miły. Myślałam, że będę stresować się robieniem zdjęć ale dzięki profesjonalnemu podejściu fotografa czułam się bardzo swobodnie. W sesji wzięli też udział mój mąż i syn. Bardzo podobają mi się nasze rodzinne zdjęcia i jedno z nich dumnie wisi na ścianie w salonie. Samo patrzenie na te zdjęcie wywołuje u mnie uśmiech na twarzy. Mój synek, który ma już 6 lat wygląda naprawdę uroczo przytulając się do mojego wielkiego brzucha.

Sesje ciążową mogę zdecydowanie polecić każdej przyszłej mamie. Jest to niesamowite fajne przeżycie, o ile oczywiście trafi się na dobrego fotografia. Ja w czasie sesji bawiłam się świetnie i tak samo dobrze czuł się mój mąż, którego tez udało mi się namówić na kilka zdjęć. A zdjęcia te są teraz dla nas niesamowitą pamiątką i mam nadzieję, że za kilka lat będziemy sięgać po nie z niesamowitym sentymentem. Oczywiście pokażemy je też naszej córeczce, która już niedługo przyjdzie na świat.