Obudowy na Samsunga S10

W tym roku na dwudzieste urodziny dostałam nowego smartfona. Jest to telefon, o którym marzyłam już od kilku miesięcy i naprawdę cieszę się, że w końcu stałam się jego posiadaczką. Mój nowy Samsung Galaxy S10 jest świetny i moim zdaniem jest to jeden z najlepszych telefon na rynku dostępnych obecnie na rynku.

Kupiłam uroczą obudowę na Samsunga Galaxy

obudowa samsung galaxy s10Choć mój nowy telefon ma naprawdę fajny design i jego oryginalna obudowa z tyłu ma dość ciekawe kolory, to ja i tak stwierdziłam, że chcę kupić do tego telefonu etui. Na szczęście obudowa samsung galaxy s10 jest łatwe do znalezienia, ponieważ jest to popularny model smartfona. Uważam, że etui na telefon stanowi nie tylko element estetyczny i nie jest to po prostu zwykła ozdoba. Tak naprawdę, obudowa na telefon chroni smartfona przed uszkodzeniami. Chodź najnowocześniejsze smartfony wyglądają naprawdę świetnie i mają super cechy to niestety bardzo łatwo jest je zepsuć albo dość mocno uszkodzić, Wystarczy by telefon upadł na ziemię. W Internecie znalazłam kilkanaście różnych etui na telefon,które mi się podobają. Ostatecznie jednak wybrałam piękne różowe etui z nadrukowanymi kolorowymi, małymi ptaszkami. Ptaki gdzieniegdzie ozdobione były drobnymi cyrkoniami. Etui t jest bardzo elastyczne, ale jednocześnie wypełnione jest bardzo miękkim materiałem, który chroni telefon i można być też pewnym, że nie porysuje obudowy telefonu.

Myślę by z czasem zaopatrzyć się w kilka innych egzemplarzy etui. Mam tak, że obudowy na telefon dość szybko i się nudzą. Choć zawsze mam przepiękne obudowę na telefonie to lubię zmiany. Cieszę się, że w przypadku Samsunga Galaxy S10 obudowy są łatwo dostępne i jest ich bardzo duży wybór. Dzięki temu wiem, że nie będę miała problemu z zakupem nowego etui.