Nowe okulary bardzo mi się podobały

 

Ostatnio zorientowałam się, że mój wzrok się pogorszył. Sporo czasu spędzam przez ekranem komputera wykonując swoje zawodowe obowiązki i na pewno to miało duży wpływ na pogorszenie mojego widzenia. Postanowiłam wcześniej wyjść z pracy i pojechać do zakładu okulistycznego. Zdecydowałam się  na salon, który znajduje się blisko mojego miejsca zamieszkania bo musiałam jeszcze odebrać dzieciaki z przedszkola a nie mogłam pozwolić sobie na stanie w korkach.

Zdecydowałam się kupić okulary

oprawki okularowe z nakładką przeciwsłonecznąPani W salonie zrobiła na mnie dobre wrażenie. Była miła i kompetentna. Widać było, że znała się na swojej pracy. Zaproponowała mi badanie i kiedy poznała już wyniki i wiedziała jaką mam wadę wzroku pokazała mi najróżniejsze ramki. Wybór ramek była bardzo duży. Pani mówiła, ze wybór ramek zazwyczaj sprawia dużo problemów. Trzeba się poważnie zastanowić i dobrać oprawkę idealnie pasującą do naszej twarzy żeby w okularach czuć się dobrze. Oprawki okularowe z nakładką przeciwsłoneczną, które mi pokazała bardzo mi się spodobały. Były nowoczesne i w czarnym kolorze. Nakładka przeciwsłoneczna była dobrym rozwiązaniem i na pewno mogłabym z niej często korzystać. Dzięki temu nie musiałabym kupować dwóch par okularów i sporo bym na tym zaoszczędziła. Cena okularów była dosyć spora ale na szczęście moja firma pokryje połowę kwoty. Było to dla mnie ważne bo wiadomo, że przy dzieciach ma się ograniczony budżet. Polecona ramka idealnie do mnie pasowała. Była lekka i bardzo wygodna.

Dobrze się w niej czułam i zdecydowałam się na jej zakup. Zamówione okulary były do odbioru za trzy dni. Pojechałam po pracy i kiedy je założyłam od razu lepiej widziałam. Zwracałam uwagę na każdy szczegół. Nie sądziłam, ze mój wzrok był już tak słaby a ja nawet nie zdawałam sobie z tego do końca sprawy.