Niezwykły duet – sukienka i broszka

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się otworzyć wypełnioną po brzegi szafę i powiedzieć: nie mam się w co ubrać? Jeśli tak, to nie jesteś sama. Dobra wiadomość jest taka, że wychodzę z założenia, że kiedy zawartość szafy nie chce współpracować, to pora na zakupy. Niestety, nie zawsze jest to możliwe. Co zrobić w takiej sytuacji? Jedno jest pewne – trzeba działać.

Nowa odsłona starej sukienki

sukienka z broszkąUwielbiam wszystkie rodzaje sukienek: długie, midi, krótkie, rozkloszowane, plisowane, obcisłe, wizytowe, koktajlowe, letnie, do kolana, przed kolano, kwieciste, stonowane i wszystkie inne. Jak tchnąć nowe życie w nie całkiem nową sukienkę? Myślę, że bardzo łatwo można tego dokonać, na przykład: zakładając broszkę. Drobny dodatek potrafi całkiem odmienić naszą stylizację. Sukienka z broszką może wyglądać oficjalnie, a nawet wytwornie. Ciekawa, zabawna zawieszka może również dodać lekkości i zwiewności codziennej stylizacji. Widziałam wiele sukienek z broszką w zestawie, nawet kilka takich posiadam. Często zdarza mi się łączyć zawieszkę z inną sukienką i stworzyć zupełnie nową stylizację. Oczywiście możemy eksperymentować w inny sposób i przypinkę umieścić w mniej oczywistym miejscu. Możemy ją przypiąć wysoko pod szyją, w pasie, na ramieniu. Bardziej odważni idą jeszcze o krok dalej i zawijają, podnoszą, przypinają – całkowicie zmieniając podstawowy krój i fason sukienki. Możliwości jest wiele, wystarczy tylko popuścić wodze wyobraźni i patrzeć kreatywnie.

Im więcej broszek i sukienek, tym większe możliwości wzbogacenia szafy o nowe stylizacje. Kreatywność pozwala mi stwarzać zestawy, o których wcześniej nawet nie pomyślałam. Sukienka z broszką daje mi wiele możliwości wydobycia nowego potencjału ze starej garderoby. Myśl, że we własnej szafie mogę odkrywać za każdym razem coś nowego, jest niesamowicie ekscytująca i jeszcze bardziej inspirująca. Dziewczyny, nie bójcie się, spróbujcie, a efekty Was zaskoczą.