Niezbędny gitterbox w pracy

Moja mama pracowała na poczcie i zawsze fascynowała mnie jej praca. Opowiadała, ile codziennie mają paczek i zamówień, co się tam dzieje ciekawego i różne zabawne sytuacje z pracy. Pomyślałam, że sama chętnie zatrudniłabym się na poczcie. Tyle się nasłuchałam od mamy, że na pewno miałabym jakieś podstawy.

Pakowanie do gitterboxów

gitterboxPostanowiłam aplikować na pocztę i udało mi się tam dostać. Na początku moim zadaniem było nadzorowanie paczek i listów. Nie wiedziałam, że na poczcie można przesyłać również spore gabaryty. Moim nieodzownym elementem wyposażenia w pracy stał się gitterbox do którego musiałam się przyzwyczaić. Gitterbox to taka duża skrzynia z siatką na kółkach, w której umieszcza się różne przedmioty z możliwością układania jednego na drugim. Często używa się tego w magazynach. Na poczcie również było wykorzystywane. Paczki często są w różnych rozmiarach. Czasami koperty są malutkie. Pewnie nie zastanawialiście się, jak wygląda praca na poczcie od środka i jak to się dzieje, że przesyłki praktycznie nigdy nie giną. Można powiedzieć, że gitterbox ratuje wszystkie przesyłki. Myślałam, że mało osób korzysta z usług poczty, jednak trochę się zaskoczyłam. Na początku pracy mój pojemnik to zaledwie kilka listów i ze dwie paczki. Gdy mijają kolejne godziny, zauważam, że zaczyna się powoli zapełniać. Gdy jest weekend, cały gitterbox ląduje na magazynie poczty, w celu segregacji do których miejscowości są dane przesyłki.

Przyznam, że gdybym nie miała takiego pojemnika na kółkach, to nie wiem jakbym sobie poradziła z tymi wszystkimi przesyłkami. Gitterbox był bardzo pomocny i przynajmniej używając go miałam pewność, że nic się na pewno nie zgubi. Wszystko było mocno trzymane przez specjalną siatkę, więc nie było możliwości zgubienia czegokolwiek.