Wyjątkowym momentom należy przygotować odpowiednią oprawę, która stworzy moment jako uroczysty, wyjątkowy, a przede wszystkim niepowtarzalny. Ślub jest piękną uroczystością, więc warto zadbać, aby każdy element był niezwykły i okryty całkowitą magią uroczystości.

 

Zdjęcie dla pokoleń

Niezwykle ważnym aspektem jest fotografia ślubna. To właśnie ona, stanie się nieodłącznym elementem naszej rodzinnej historii przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Wybór odpowiedniego fotografa jest trudny, jednak z całą pewnością jak uzbroimy się w cierpliwość – znajdziemy odpowiedniego profesjonalistę, który stworzy nam wyjątkową kolekcję zdjęć oficjalnych oraz plenerowych. Podczas spotkań z fotografem – poprośmy go o pokazanie nam swojego portfolio, jest to nieodłączny element wykonywanej przez niego pracy.

zdjęcieStarajmy się sprawdzić elementy takie jak:

  • jakość zdjęć
  • kreatywność
  • wprawione oko
  • doświadczenie.

Szczególnym aspektem są zdjęcia z wesela, które są robione podczas przygaszonych świateł i właśnie w tym momencie warto zwrócić uwagę na ostrość wykonanych zdjęć. Zdjęcia plenerowe są zależne od naszej osobowości, gdyż zupełnie inaczej będą wyglądać w przypadku osób z dużym dystansem do siebie oraz osób, które posiadają niezwykle poważne podejście do życia. Pamiętajmy, że rodzaj sesji zdjęciowej w dużym stopniu zależna jest od podejścia oraz pomysłów i możliwości Państwa Młodych. Jeżeli mamy jakiś ciekawy i ważny dla nas pomysł – zaproponujmy to naszemu wybranemu fotografowi.

 

zespół na weseleMuzyka – taniec radości i łączenie pokoleń

Istnieje zasadniczy związek pomiędzy zabawą i tańcami naszych gości, a wyborem odpowiedniego DJ na wesele. W zależności od naszych gości – starajmy się wybrać odpowiedni rodzaj muzyki, przy której każdy niezależnie od wieku, będzie doskonale spędzał czas podczas tańca. W wyniku tego, iż grupy wiekowe są bardzo zróżnicowane na weselach, połączenie pokoleń jest niezwykle trudnym zadaniem. Warto skorzystać z porad DJ, który z całą pewnością niejednokrotnie prowadził właśnie taką imprezę weselną. Muzyka oraz taniec jest symbolem radości i wielkiego szczęścia, a także wspólnego świętowania z Państwem Młodych. W wyniku tego, wspólnie z DJ skomponujmy odpowiednią playlistę. W przypadku, gdy musimy wybrać piosenkę na pierwszy taniec – postąpmy egoistycznie i wybierzmy bliską dla nas piosenkę, ponieważ taki taniec zdarzy się tylko raz w życiu.

 

suknia ślubnaSuknia – strój księżniczki

Każda mała dziewczyna planuje swój ślub. Dodatkowe wizyty na ślubach oraz weselach – znacznie wzbogacają wyobraźnię o dodatkowe elementy. Suknia na wesele jest kluczowym elementem. Do jej odpowiedniego wyboru należy przede wszystkim poświęcić dużą ilość czasu, a do pomocy – zabrać najbliższe osoby(oprócz Pana Młodego). W momencie, gdy ujrzy nas Pan Młody – pragniemy aby ponownie się w nas zakochał. Coraz częściej, możemy zauważyć że Panna Młoda posiada suknie na wesele oraz suknie na ślub. Jest to wygodne rozwiązanie oraz możliwość odzwierciedlenia własnej osobowości na weselu i w pełni wykorzystanie tego już nie oficjalnego czasu. Suknie na wesele powinny być dobrane adekwatnie do naszej osobowości oraz figury. Nieprzemijającym trendem są suknie delikatne z koronką, która pozwala cofnąć się w czasie i wrócić do epoki romantyzmu. W przypadku wyboru odpowiedniej sukni – istnieje możliwość skonsultowania się z ekspedientką ze sklepu, która dzięki doświadczeniu – staje się profesjonalistką w danej dziedzinie. Również, w zależności od naszych możliwości – warto wybrać się na Targi Ślubne, ponieważ wtedy prezentowane są najnowsze oraz najbardziej klasyczne kolekcje mody ślubnej. Dodatkowo, jest to niezwykłe ułatwienie w przypadku organizacji wesela, poprzez wybór odpowiednich zaproszeń, dodatków, stroików czy nawet umożliwia to całkowitą zmianę koncepcji naszego wesela.

 


 

ślubWięcej informacji:

 


 

weselePlanowanie ślubu oraz wesela są niezwykle intensywnym czasem dla Państwa Młodych. Każdy pragnie, aby ten czas był magiczny i niepowtarzalny, bo taka chwila może zdarzyć się wyłącznie tylko jeden raz w życiu. Pamiętajmy, że istnieje możliwość wyszukania informacji w internecie oraz skorzystania z dobrych rad naszych przyjaciół, którzy również to przeżywali i organizowali. Jednak pamiętajmy, że fotograf, DJ oraz suknia – są najważniejszymi elementami w naszym wyborze i na nich właśnie starajmy skupić szczególną uwagę. To własnie te trzy elementy, będą wyróżniać nasz ślub i wesele, od innych wesel.