Najlepsze eyelinery dla początkujących

Powróciła wielka moda na podkreślone czarną kreską oczy. Dlatego też producenci, aby stanąć na wysokości zadania, zaczęli produkować coraz to nowsze i innowacyjne produkty mające na celu nie tylko ułatwić nam ich aplikację, ale także zapewnić nam wysoką jakość i odporność na ścieranie.

Najbardziej precyzyjne eyelinery na rynku

eyeliner w pisakuKreski na oczach wciąż cieszą się niezwykłą popularnością i wydaje się, że będą w modzie jeszcze przez naprawdę wiele lat. Z początku wykonywane były kredką do oczu, a nawet cieniami, lecz nie oszukujmy się, aby osiągnąć trwałą kreskę odporną na wycieranie niezbędny nam będzie eyeliner. Eyeliner w pisaku jest doskonałym wyjściem, jeśli zależy nam na bardzo precyzyjnych kreskach, a także wówczas, kiedy dopiero uczymy się je wykonywać. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta – jak sama nazwa wskazuje taki eyeliner jest w formie pisaka, a co za tym idzie korzystając z niego nasze palce układają się tak jak podczas pisania, czy rysowania. Oznacza to, że nie musimy dodatkowo uczyć się nim posługiwać, a wręcz mamy wyrobioną precyzję w jego stosowaniu. Co więcej, używając eyelinera w pisaku nie grozi nam katastrofa jaka często się zdarza przy używaniu eyelinera w formule płynnej, czyli znacznie grubsza i nierówna kreska będąca niemalże kleksem na naszej powiece. Eyeliner w pisaku posiada specjalną gąbeczkę dozującą idealnie produkt zupełnie tak, jak właśnie pisaki. Dzięki temu początkowo uzyskamy cieniutką kreskę na powiece, którą możemy sprawnie pogrubić.

Eyeliner w pisaku jest ponadto niezastąpiony w kwestii wykonywania tzw. jaskółek, a także kresek w wewnętrznych kącikach oczu, które należą w zasadzie do najtrudniejszych. Takim eyelinerem możemy również z łatwością narysować różne kształty w niecodziennym makijażu, jak np. serduszka czy łezki. Eyelinery w pisaku doskonale zdają swój egzamin również podczas charakteryzacji.