Nadruki na koszulkach w naprawdę niskich cenach!

Czasami bywam zazdrosna o swojego chłopaka. Nie jest to chorobliwa zazdrość i on sam uważa to za całkiem urocze, jednak mnie zwyczajnie denerwują uczucia, które targają moją głową, dlatego postanowiłam zakupić mu rewelacyjny prezent!

Świetna koszulka z nadrukami

koszulki z nadrukiem w dobrej cenieMój chłopak jest niesamowicie przystojny toteż zawsze na mieście nie może się odgonić od spojrzeń innych kobiet. Jego to bawi i nie zwraca na to uwagi, z czego oczywiście bardzo się cieszę, jednak ja czasami bywam przez to zwyczajnie zazdrosna. Mój chłopak lubi żartować z tej mojej zazdrości, dlatego postanowiłam i ja zażartować i dosyć… oryginalny sposób. Otóż jakiś czas temu znalazłam w internecie koszulki z nadrukiem w dobrej cenie. Wówczas zamawiałam sobie koszulkę z napisem, kiedy jechałam na festiwal. Koszulkę mam do dziś i bardzo chętnie w niej chodzę ponieważ materiał jest bardzo przyjemny w dotyku, nie uczula, ani nie podrażnia skóry, a przede wszystkim koszulka jest dobrej jakości. Nadruk się nie spiera i na dobrą sprawę wciąż wygląda, jakbym dopiero co ją zamówiła. Mój chłopak lubi ciuchy dobrej jakości, dlatego postanowiłam zamówić mu bluzkę właśnie z tego sklepu. W dodatku jest alergikiem, więc wybór uważam za jak najbardziej trafny. Zaprojektowałam mu bluzkę z napisem „Jeśli widzisz ten napis, stoisz stanowczo zbyt blisko MOJEGO CHŁOPAKA” Z czego całość była napisana niewielką czcionką, zaś ostatnie dwa słowa już całkiem dużą. Koszulka była w ulubionym kolorze mojego ukochanego, czyli w czerwonym, a jak wiadomo ten krzykliwy kolor jeszcze bardziej może spotęgować przekaz.

Mój chłopak widząc swój malutki podarunek wybuchł śmiechem, po czym zamilkł, kiedy powiedziałam stanowczym tonem, że będzie ją nosił tak często, jak tylko może. Była to moja swoista zemsta za jego dogryzanie. Zemsta, z której byłam bardzo dumna! Chłopak zawsze ze śmiechem zakłada koszulkę, kiedy wychodzi sam na miasto, ale zauważyłam także, że sam bardzo ją polubił! Koszulka ma rewelacyjna jakość, dlatego częste pranie jej nie groźne!