Montaż żaluzji fasadowych w oknach

Mieszkanie po rodzicach postanowiłem wynajmować. Mieściło się ono w kamienicy blisko centrum i lokalizacja była bardzo atrakcyjna. Mieszkanie było niewielkie i dlatego zdecydowałem się wynająć je jakiemuś studentowi, bo uczelnia była niedaleko. Wiedziałem, że szybko kogoś znajdę.

Nowe okna z żaluzjami fasadowymi

żaluzje fasadowe wrocławMieszkanie wymagało remontu, skoro chciałem je wynająć i w tym celu zaciągnąłem niewielki kredyt. Nie miałem akurat wolnej gotówki, ale dostałem pożyczkę na atrakcyjnych warunkach. Mieszkanie mieściło się na parterze i wiedziałem, że będą konieczne w oknach żaluzje fasadowe Wrocław był miastem obleganym przez studentów i chciałem szybko kogoś znaleźć. Komfortowe mieszkanie przyciągało zdecydowanie uwagę. Wybrałem żaluzje fasadowe w firmie, która w cenie wykonywała ich montaż. Przeliczyłem sobie, że zdecydowanie to mi się opłacało. Żaluzje wybrałem oczywiście w kolorze białym, który był neutralny. Nie miałem jeszcze pomysłu na meble czy kolor ścian, więc taki kolor uznałem za bezpieczny. Za żaluzje zapłaciłem z góry i ustaliłem sobie, że montaż będzie przeprowadzony w piątek. W mieszkaniu wymieniłem okna na nowe plastikowe, bo te stare przepuszczały powietrze i nie były tak szczelne jak kiedyś. Okna szybko mi wymieniono i dzięki temu mogłem swobodnie zlecić montaż żaluzji. Sprzedawca żaluzji fasadowych dawał mi dwuletnią gwarancję i nie musiałem się niczego obawiać. Dokonałem pewnego i bezpiecznego zakupu, z którego byłem zadowolony.

Mieszkanie po remoncie prezentowało się zupełnie inaczej. Znacznie podwyższyłem jego komfort i dzięki temu mogłem żądać wyższej ceny za jego wynajęcie. Student, któremu wynająłem mieszkanie był bardzo spokojnym człowiekiem i o mieszkanie dbał jak o swoje własne. Mogłem być spokojny.