Modularne rusztowanie Krause

Rusztowania od Krause są bardzo zachwalane przez użytkowników, głównie przez fakt iż większość szkieletów przeznaczona jest do konkretnych zadań. W przeciwieństwie do standardowych stalowych szkieletów, służących do budowy rusztowania sięgającego na wiele kondygnacji, rusztowania od Krause są znacznie lżejsze, mniejsze, ale również wygodniejsze.

Nowoczesne rusztowania modularne od Krause

rusztowanie krause stabiloRusztowania elewacyjne, przeznaczone do wykonywania prac wykończeniowych na niewielkich wysokościach, oraz zadań precyzyjnych na podwyższeniu, są bodaj najbardziej uznanymi przez pracowników odmianami rusztowań. Jedną z takich popularnych konstrukcji jest rusztowanie Krause Stabilo, utrzymane w obecnym standardzie konstrukcyjnym rusztowań modularnych. Jest to szkielet składany, bardzo łatwy do transportu i rozłożenia, lekki i wygodny, który na dodatek może być używany jako część systemu wysokościowego, ustawionego przy obiekcie na którym wykonywane są zadania wykończeniowe. Jak większość podobnych systemów rusztowania, także i wariant Stabilo posiada podest umożliwiający regulację wysokości, choć w tym przypadku na znacznie większą wysokość, gdyż owe rusztowanie może być ustawione bez żadnych dodatkowych elementów na przeszło cztery metry. Jest to również bardzo stabilna konstrukcja, niepodatna na przechylanie się pod wpływem dużych obciążeń czy wiatru.

Jak większość nowoczesnych systemów wysokościowych, także i tutaj można swobodnie rozbudowywać elementy rusztowania i dodać do niego ułatwienia dostępu, schody, czy barierki bezpieczeństwa. Bardzo nowatorskim akcesorium jest moduł oświetlenia, który pozwala pracownikom na wykonywanie zadań również w niesprzyjającej pogodzie, lub też w godzinach nocnych, gdy zadania muszą być wykonywane po zamknięciu obiektu.