Modne tornistry świetnej jakości

Niestety, nasz remont mieszkania zbiegł się z czasem, kiedy należało przystąpić do zakupów szkolnych dla naszych dwóch kochanych bliźniaczek. W tym celu żona posłała mnie na zakupy, a ja nie wiedziałem co robić!

Doskonałe i modne tornistry 

modny tornister herlitzMadzia i Małgosia, bo tak mają na imię nasze córeczki, są niemalże nierozłączne i zawsze chcą mieć wszystko takie same. Kiedy zatem weszliśmy do pierwszego sklepu z zaopatrzeniem szkolnym nie wiedziałem co mam począć. Skąd ja wezmę dwa identyczne plecaki dla moich małych księżniczek? I skąd mam wiedzieć, że będą one odpowiednie? Na szczęście moje córki lubią inne bajki i stwierdziłem, że na tym będę się skupiał przy doborze plecaka. W pewnej chwili ujrzałem tornistry właśnie z postaciami bajkowymi i pomyślałem, że to może załatwić sprawę, a dziewczynki nie będą narzekały, że mają dwie różne rzeczy. Kiedy pokazałem im dwa tornistry z postaciami z ich ulubionych bajek, od razu się ucieszyły i nie wspomniały nic o różnicach. Modny tornister herlitz okazał się zatem doskonałym wyborem, a ja w duchu jestem wdzięczny tej marce, że produkuje takie same plecaki jednak z innymi postaciami bajkowymi, ponieważ dzięki temu uniknąłem płaczu i błagań moich córek, na które to, jako ojciec, jestem niestety bardzo podatny. Dzięki temu uniknąłem bieganiny po sklepach w celu znalezienia dwóch identycznych plecaków i mogłem spokojnie powrócić do do mu z usatysfakcjonowanymi córeczkami. Tornistry bardzo spodobały się mojej żonie, która pochwaliła mnie za ich dobrą jakość. Nie przyznałem się, co naprawdę było powodem ich kupienia, ponieważ zależało mi, aby myślała, że rzeczywiście znam się na rzeczy.

Jednak muszę przyznać, że zakup naprawdę okazał się udany, jeśli chodzi o wykonanie tornistrów. Plecaczki nie podrażniały delikatnych rączek moich córek, oraz nie uczulały ich, co jest bardzo istotnym elementem, zważywszy na to, że moje córeczki są podatne na alergie. Mogę zatem z czystym sumieniem polecić te tornistry każdemu rodzicowi.