Moda na dwuczęściowe kostiumy kąpielowe

Uwielbiam lato i słońce. Dlatego właśnie zawsze podczas urlopu wybieram się tam, gdzie mam gwarancję pogody a do tego obecność piaszczystej plaży i błękitne morze. Już od wielu lat wybieram zagraniczne kurorty i zawsze jestem bardzo zadowolona.

Wybór dwuczęściowego kostiumu kąpielowego

dwuczęściowy kostiumW tym roku pomyślałam, że warto byłoby zainwestować w nowy dwuczęściowy kostium. Pomysł mój nie był nadzwyczajny, ponieważ co rok kupowaliśmy nowy strój kąpielowy. Jednak pod koniec ubiegłego sezonu kupiłam dwa na wyprzedaży sezonowej. Niemniej jednak w tym czasie troszkę schudłam, ponieważ zaczęłam uprawiać sport – jeździć na rowerze, jeździć na rolkach oraz chodzić na zajęcia na siłowni. W związku z tym moja budowa ciała lekko uległa zmianie i wygląda inaczej niż prawie rok temu. W związku z tym musiałam kupić dwuczęściowy kostium w mniejszym rozmiarze. W sklepach jest dostępny bardzo duży wybór takich kostiumów, dlatego nie miałam łatwego zadania. Niemniej jednak udało mi się znaleźć taki kostium w którym czułam się bardzo dobrze i kobieco. Wybrałam klasyczne bikini z trójkątnymi miseczkami i figami ściąganymi troczkami po bokach majtek. Góra kostiumu dwuczęściowego była wiązana za szyją na plecach a kolor był mocno jaskrawy. Dzięki temu ładnie eksponował opaleniznę. Niestety nie mam pięknych, długich nóg przez co nie każdy model stroju na mnie dobrze leży. Na szczęście pani w sklepie doradziła mi w sposób bardzo profesjonalny i powiedziała na co powinnam zwracać uwagę w przyszłości, aby uwydatnić zalety ciała a ukryć mankamenty.

Jednak każdy powinien dobrać strój kąpielowy do swojej figury i sylwetki. W zależności od budowy ciała na każde pasuje coś innego i w każdym nasze ciało będzie prezentowało się w inny sposób – nawet jeśli będzie zgrabne i chude.