Kupno wysokojakościowej bramy segmentowej

Jestem właścicielem pięknego domku jednorodzinnego w małej miejscowości. Do tej pory nasz jedyny środek transportu był przechowywany w tymczasowym „blaszaku”. Ostatnio udało nam się zaoszczędzić na tyle dużo pieniędzy, że postanowiliśmy wraz z całą rodziną zainwestować w porządny murowany garaż. Gdy już mury zostały postawione stanęliśmy przed trudnym wyborem.

Dlaczego warto wybrać bramę segmentową?

bramy segmentoweKompletnie nie wiedzieliśmy jaką bramę garażową wybrać i czym dane rozwiązania oraz poszczególne produkty różnią się od siebie. Po zaczerpnięciu wiedzy dowiedzieliśmy się, że bramy garażowe możemy podzielić na bramy segmentowe oraz skrzydłowe. Głównymi zaletami przemawiającymi za bramami segmentowymi był fakt, że nie zajmują one dużo miejsca, a więc nie jest potrzebna duża ilość miejsca przed garażem, która z oczywistych względów potrzebna jest przy bramach skrzydłowych czy uchylnych. Kolejnym atutem takiego rozwiązania jest możliwość zamontowania napędu, a niektóre modele posiadają również ocieplenie pianką oraz uszczelnienie. Wszystkie te aspekty przekonały nas, że to będzie idealne rozwiązanie do naszego garażu. Wybraliśmy się do sklepu z bramami garażowymi. Poprosiliśmy o przedstawienie oferty z listy bram segmentowych. Wiedziałem ile maksymalnie chcę wydać, więc chciałem kupić jak najlepszy produkt w jak najniższej cenie. Udało nam się dostać bardzo ładną bramę od znanego producenta w przystępnej cenie.

Dokonaliśmy zamówienia wraz z usługą montażu. Po kilkunastu dniach nasz nowy garaż otrzymał drzwi. Brama garażowa prezentowała się bardzo elegancko. Napęd działał bardzo sprawnie i cicho. Otwieranie ręczne również było proste, ponieważ brama była wykonana z lekkich materiałów, a jednocześnie była bardzo solidnie wykonana. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonania oraz montażu.