Kupno stojaków na ulotki dla przesiębiorstw

Ulotki są jedną z lepszych form reklamy dla firm i przedsiębiorstw. Dzięki nim możemy zareklamować w estetyczny sposób naszą większą lub mniejszą działalność gospodarczą. Aby ułatwić nam wystawienie naszych ulotek na widok publiczny, skonstruowane zostały specjalne stojaki ulotkowe. Występują w różnych wersjach, wielkościach i kolorach materiału.

Stojaki przeznaczone na prezentację ulotek firmowych

stojak na ulotkiKiedy chcemy zaprezentować ofertę naszej firmy na targach lub stanowiskach firmowych, będziemy mogli korzystać z bogatej oferty tego rodzaju produktu. Stojak na ulotki, może występować jako wersja pozioma lub pionowa. Jeżeli interesuje nas postawienie go na biurku lub stole w korytarzu, dobrym wyborem będą stojaki pojedyncze. Kiedy chcemy prowadzić dużo większą kampanię reklamową naszej firmy, możemy zdecydować się na stojaki wysokie. Znajduje się w nich kilka rzędów kieszeni na większe i mniejsze broszury. Mogą to być rozmiary papieru A4, A5 lub mniejsze. Stojak może także występować w łączeniu na przykład z plakatem firmowym. Popularne są stojaki łączce kieszenie w jeden moduł, który możemy powiesić na ścianie. Również popularnym rozwiązaniem są wersje stojaków obrotowych, które mieszczą różne wielkości i ilość ulotek, przy jednoczesnej możliwości ich dowolnego obracania poziomego.

Kupując stojaki na ulotki musimy wziąć pod uwagę miejsce, które ma być przeznaczone na stojak oraz jego wysokość i ilość kieszeni przeznaczonych na ulotki. Kiedy chcemy przewozić duży stojak na miejsce wydarzenia czy targów, najlepszym sposobem będzie kupno wersji składanej. Konkretny model, wymiary oraz ilość kieszeni, możemy dobrać na stronie producentów stojaków. W zależności od wielkości firmy, możemy składać zamówienia pojedyncze lub hurtowe.