Kołdra naturalna pasuje córce

 

Ostatnio córka miała cały czas katar. Postanowiłam iść w końcu z nią do lekarza bo wydawało mi się już to podejrzane. Poza katarem nić jej nie było. Katar nasilał się wieczorem i trwał do rana. Kiedy córka wstawała było lepiej. Zupełnie tego nie rozumiałam i chciałam to skonsultować. Okazało się, że córka może mieć alergie. Pani doktor zapisała nas na testy ale wizytę miałyśmy dopiero za dwa tygodnie.

Nowa kołdra była dobrej jakości

kołdry naturalneStwierdziłam, że skoro to może być reakcja na pościel to wymienię jej kołdrę i poduszkę. Poczytałam jakie kołdry są najlepsze dla alergików i pojechałam do sklepu. Pani poleciła nam kołdry naturalne i poduszki z wypełnieniem takim samym. Oczywiście były one droższe od standardowych ale stwierdziłam, że muszę spróbować czy to może wpłynąć na lepsze samopoczucie mojego dziecka. Kołdry naturalne można było kupić w różnych wymiarach,. Zdecydowałam się na zakup takiego wymiaru, który będzie mi pasował do poszewek, które mam w domu. Kołdrę można było normalnie prać w pralce. Sprzedawczyni zagwarantowała mi, że z kołdrą nic się nie będzie działo. Kiedy przygotowałam łóżko dla córki wieczorem katar się nie pojawił. Byłam z tego faktu zadowolona, ale postanowiłam poobserwować ją jeszcze kilka dni. Rzeczywiście zmiana kołdry na naturalną pomogła. Zrobiłyśmy testy i potwierdziła się diagnoza naszej pani doktor. Byłam jej wdzięczna za sugestię zmiany kołdry na naturalną.

Córce dobrze się śpi pod nowa kołdrą a ja już nie muszę się o nią martwić bo katar się do tej pory nie pojawił. Postanowiłam moją kołdrę także wymienić. Jednak naturalny wkład jest lepszy więc nie było się nad czym zastanawiać. Kołdry te były wygodne. Można było kupić cieplejsze na zimę lub lżejsze na lato. Zdecydowałam się za zakup dwóch rodzajów żeby móc je sobie wymieniać.