Jakie czarne mydło wybrać?

Kosmetyki, które są naturalne nie zawierają chemicznych dodatków w postaci parabenów i chemii, jaka dodawana jest często do zwykłych detergentów. Dobre kosmetyki nie mogą powstawać w procesie taśmowym, gdyż zawsze wiąże się to z utratą jakości.

Babuszka Agafia i jej czarne mydła

agafii czarne mydłoRosyjska firma, która zajmuje się wytwarzaniem tych kosmetyków od lat, dopiero niedawno wypuściła je na polski rynek. Z pożytkiem dla nas, bo naturalny kosmetyk, jakim jest czarne mydło to czyste dobrodziejstwo Matki Natury. Agafii czarne mydło zawiera wyciągi i ekstrakty z trzydziestu siedmiu roślin syberyjskich. Ich dobroczynny wpływ jest znany mieszkańcom Syberii od kilkunastu pokoleń. Czarne mydło odżywia, regeneruje i pielęgnuje skórę. Nadaje się do każdego typu skóry. Jednak jest przeznaczone głównie dla osób, które nie mogą stosować mydeł, jakie są dostępne w drogeriach ze względu na reakcje alergiczne. Czarnego mydła mogą używać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Stosowane jest również u dzieci ze skórą atopową i skłonnością do jej przesuszania. Można je nakładać nie tylko na ciało, ale również na włosy – gdyż doskonale je regeneruje i wzmacnia. Żaden kosmetyk zakupiony w drogerii, nie jest w stanie rywalizować z czarnym mydłem Agafii, zarówno pod względem jakości, jak również ceny. Za pięćset mililitrów mydła Agafii zapłacimy w sklepie internetowym około trzydziestu pięciu złotych, otrzymując produkt, który jest naturalny, bezpieczny i przeznaczony dla każdego, czego nie można powiedzieć o mydłach drogeryjnych. 

Czarne mydło ma konsystencję żelu, przez co jest bardzo wydajne i łatwo się rozprowadza. Posiada intensywny, roślinny zapach, który nadaje mu charakteru. Stosując mydło Agafii systematycznie możemy mieć pewność, że stan naszej skóry się polepszy.