Jak znaleźć detektywa/agencję

Od lat dziecięcych aż do około siedemnastu – dziewiętnastu lat, okres czasu, kiedy kończymy liceum i idziemy na studia miałam dwie super, najlepsze przyjaciółki. Z jedną z nich przyjaźniami się po dziś dzień, z drugą niestety nasz kontakt się urwał. Wszystkie trzy od urodzenia mieszkałyśmy i wychowywałyśmy się w Krakowie. Tutaj także, uczęszczałyśmy do szkoły podstawowej, gimnazjum potem liceum. Z jedną moich przyjaciółek poszłyśmy razem na studia, również w mieście Kraków. Druga koleżanka razem z rodzicami wyjechała w tamtym czasie i rozpoczęła już studia sam, gdzie indziej. Byłyśmy nie rozłączne, dlatego też było to dla nas bardzo duże przeżycie.

Detektyw/agencja – jak odnaleźć zaginioną osobą po latach?

agencja detektywistyczna krakówTo pokrótce wstęp opowiadający naszą historię, a raczej jej początek. Był to dla nas straszny okres, strata ukochanej przyjaciółki. Obiecałyśmy pisać do siebie i dzwonić, jednakże studia natłok obowiązków, egzaminy sesje… Potem były prace licencjacie oraz magisterka, po piątym roku studiów. Całkowicie nie było już czasu na kontakt z naszą przyjaciółkom. Od czasów studenckim minęło trochę czasu a my zapragnęłyśmy z koleżanką odszukać naszą przyjaciółkę. Nie wiele myślą, sięgnęłam szybko po swojego laptopa i wyszukałam frazę – agencja detektywistyczna kraków. Znalazłyśmy odpowiednie biuro, z dogodnym dojazdem, nazajutrz zadzwoniłyśmy tam i pojechałyśmy na umówioną wizytę. Opowiedziałyśmy pani detektyw całą naszą sytuację. Jedyną rzeczą, której byłyśmy pewne, to fakt iż nasza przyjaciółka z rodziną wyprowadziła się przez studiami do Niemiec, do Hanoweru. Nie posiadała ona żadnych natomiast kont społecznościowych, a stary jej numer telefonu był odłączony.

Nie minęło dwa tygodnie i dostałyśmy telefon z wynajętego przez nas biura detektywistycznego, pani detektyw dzwoniła z dobrymi informacjami. Udało jej się ustalić miejsce pobytu naszej koleżanki, jej adres oraz miejsce jej pracy a także numer – zadzwoniłyśmy i spotkałyśmy niewiele po tym.