Ile zapłacimy za wymianę szybki w S8?

 

Dzisiejsze telefony to bardzo kosztowne urządzenia. Zawsze po zakupie warto zadbać o to, by odpowiednio je zabezpieczyć. Zakup szkła hartowanego oraz specjalnej osłonki na telefon, może w przyszłości uchronić nas od bardzo kosztownych napraw. Jeśli jednak tego nie zrobiliśmy, a z jakiegoś powodu nasz telefon upadł nam na twardą nawierzchnię, to warto zastanowić się ile będzie kosztować nas naprawa?

Koszt wymiany wyświetlacza w Samsungu Galaxy S8

wymiana wyświetlacza s8Najnowsze telefony od firmy Samsung to nowatorskie urządzenia. Jednak w momencie, gdy dojdzie do nieprzewidzianej sytuacji, jaką może być zniszczenie wyświetlacza, trzeba zastanowić się co możemy zrobić. Najszybszym i najprostszym rozwiązaniem jest znalezienie odpowiedniego punktu do naprawy telefonów. W największych miastach w Polsce sprawnie funkcjonuje wiele serwisów naprawiających najróżniejsze telefony. To właśnie tam powinniśmy się udać po pomoc. Wówczas profesjonalista, który posiada odpowiednie kwalifikacje naprawi nasz telefon i w ciągu kilku dni odda nam go w świetnym stanie. Jednak warto zaznaczyć iż wymiana wyświetlacza s8 to wydatek rzędu kilkuset złotych. Ceny za naprawdę telefonu jest zależna od konkretnego modelu. Starsze modele są tańsze w naprawie. Jeśli jednak posiadamy któryś z najnowszych modeli jak Samsung Galaxy S8 lub S9, to musimy na naprawdę przeznaczyć w granicach od ośmiuset do dziewięćset pięćdziesiąt złotych.

Jak widać w powyższym artykule, cena naprawy wyświetlacza nie jest niska. Dlatego warto zachować rozwagę i po zakupie od razu zabezpieczyć odpowiednie swój telefon. Zakup odpowiedniego szkła hartowanego, to koszt rzędu kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Z pewnością taki wydatek nie będzie nas smucił tak mocno jak wyżej wymienione sumy za wymianę ekranu.