Gdzie w Poznaniu zrobię kurs płetwonurka?

Postanowiłam całkiem odmienić swoje życie. Miałam dość pracy za biurkiem. Chciałam wreszcie zacząć robić coś ekscytującego, co sprawi że będę czuła, że żyję. Po dłuższym zastanowieniu doszłam do wniosku, że nauczę się nurkować. Przeanalizowałam już trochę ofert pracy i okazało się, że w sektorze, w którym będę szukać zatrudnienia jest to bardzo pożądana umiejętność.

Zostałam płetwonurkiem po kompleksowym kursie

kompleksowy kurs płetwonurka - poznańNajpierw jednak musiałam znaleźć miejsce, gdzie się tego nauczę. Zależało mi na tym, aby odbyć profesjonalne szkolenie pod okiem fachowego i doświadczonego płetwonurka. Wiedziałam, że od tego zależą moje przyszłe umiejętności oraz poczucie bezpieczeństwa na głębinach. Na szczęście bardzo szybko znalazłam kompleksowy kurs płetwonurka – Poznań to miejscowość, w której można było odbyć ten kurs. Składał się on z części teoretycznej, gdzie mieliśmy uczyć się o zagrożeniach związanych z nurkowaniem, sprzęcie, a także przygotowaniu się do nurkowania, a także z części praktycznej. Część teoretyczna kończ się wewnętrznym egzaminem, po którym można zapisać się na zajęcia praktyczne. Te odbywają się w kontrolowanych warunkach w zamkniętej przestrzeni wodnej. Dodatkowo można zapisać się na trzygodzinne szkolenie praktyczne w otwartym akwenie wodnym. Te zajęcia odbywają się pod indywidualnym okiem instruktora.

Poprzedni kursanci bardzo chwalili sobie ten kurs. Już wkrótce przekonałam się, że faktycznie, jest to bardzo dobre szkolenie, które świetnie przygotowuje do samodzielnego nurkowania. Po odbyciu tego szkolenia czułam się bardzo dobrze przygotowana do nurkowania. Dostałam także certyfikat potwierdzający moje umiejętności. Teraz mogłam już o sobie mówić, że jestem płetwonurkiem i byłam bardzo dobrze przygotowana do samodzielnego nurkowania.