Gdzie się poddać zabiegowi ultradźwiękowej liposukcji?

Żyjemy w czasach, kiedy wygląd zewnętrzny determinuje nasze postępowanie. Panujący kult młodego i atrakcyjnego ciała, zawrócił w głowie niejednej kobiecie. Idealnie płaski brzuch, smukła talia, wyrzeźbione ramiona i jędrne pośladki, stały się czymś, co pragnie mieć każda z nas.

Na czym polega ultradźwiękowa liposukcja brzucha?

zabieg ultradźwiękowej liposukcji brzucha KrakówJeżeli od dziecka zmagamy się z nadwagą, to nasza skóra nigdy nie będzie dobrze wyglądać po drastycznym schudnięciu. Nie ma nic gorszego dla naszego ciała, niż szybkie tycie, lub spadanie z wagi. Kobiety po ciąży często zmagają się z problemem zwisającej skóry, pomarszczonego i nieestetycznego brzucha w wyniku nadmiernego rozciągania skóry w tym miejscu. Czasem pomagają ćwiczenia i dieta, ale jeżeli kobieta przytyła dużo więcej niż powinna, to bez pomocy specjalistycznego zabiegu, albo chirurga, się nie obejdzie. Jeżeli decydujemy się na nieinwazyjne korektę powłok brzusznych, to zabieg ultradźwiękowej liposukcji brzucha Kraków jest miejscem, w którym wykonamy go w najniższej cenie. Pracują tu wyspecjalizowani kosmetolodzy, którzy przy użyciu nowoczesnej techniki ultradźwięków są w tanie na zawsze zmienić wygląd naszego brzucha. Specjalny laser rozbija cząsteczki tłuszczu znajdujące się pod skórą i wygładza powierzchnię niczym wałek ciasto. Jest to nieinwazyjny oraz bezbolesny zabieg, któremu może się poddać każda kobieta w wieku od osiemnastu do nawet sześćdziesięciu lat. Przed zabiegiem konieczna jest jedynie konsultacja  z lekarzem w razie ewentualnych przeciwwskazań.

Jeżeli pomimo ćwiczeń i zdrowej diety, nasz brzuch nadaj pozostaje pomarszczony i mało elastyczny, to warto spróbować nowatorskiej techniki ultradźwiękowej liposukcji. Taki zabieg jest w stanie w ciągu jednej sesji, widocznie zmniejszyć obwód w pasie i wygładzić pomarszczoną skórę.