Fotobudka spodobała się współpracownikom

Moja koleżanka pracuje w dziale marketingu w dużej firmie. Jest bardzo zachwycona ze swojej pracy. Ona zawsze była bardzo aktywną osobą i często już w szkole zajmowała się organizacją różnego typu imprez i zabaw nie tylko w klasie ale także w całej szkole. Kaśka ostatnio opowiadała mi o imprezie integracyjnej, którą organizowała.

Kasia zamówiła fotobudkę na imprezę

fotobudka z BydgoszczyOczywiście wszystkie atrakcje, która Kasia zapewniła swoim współpracownikom były bardzo interesujące. Spodobały mi się jej pomysły i postanowiłam je wykorzystać także w firmie, w której zostałam zatrudniona. ja dopiero rozpoczynałam pracę w dziale marketingu ale dzięki koleżance mogłam korzystać z różnych ciekawych rozwiązań. Kasia postanowiła wynająć na imprezę integracyjną fotobudkę. Fotobudka z Bydgoszczy była chętnie wybierana na różne okoliczności. Korzystali z niej nie tylko pracownicy różnych firm ale także osoby, które organizowały różne uroczystości rodzinne. Podobno chętnie były wynajmowane na wesela czy okrągłe urodziny. Kasia wspominała, ze firma od której wynajęła sprzęt zapewniał bardzo przystępną cenę. Fotobudka była oblegana przez pracowników w trakcie całej imprezy integracyjnej. Wiele osób robiło sobie w niej śmieszne zdjęcia. Firma zapewniła darmowy transport ii rozstawienie sprzętu. Za papier, na którym były wywoływane zdjęcia firma Kasi musiała dodatkowo zapłacić ale koszty te nie były bardzo wysokie. Postanowiłam  skorzystać z tego rozwiązania i przedstawiłam taką propozycję u mnie w pracy.

Moja propozycja została miło przyjęta przez współpracowników w firmie. Dostałam zgodę na załatwienie wszystkich formalności związanych z wynajęciem tego sprzętu. Podpytałam Kasi o wszystkie namiary, żeby skorzystać z tej samej firmy, którą ona polecała.