Eleganckie kuchenne firanki

Bardzo się cieszę bo moja siostra w końcu kupiła swoje pierwsze, własne mieszkanie. Jestem z niej bardzo dumna i uważam, że jej mieszkanie oraz osiedle, na którym się znajdują są naprawdę świetne. Pomagałam siostrze przy remoncie, więc trochę podpowiadałam jej jeżeli chodzi o dobór odpowiednich mebli i dodatków. Kiedy już siostra wyprawiała oficjalną parapetówkę postanowiłam kupić jej jakieś przydatne prezenty.

Eleganckie firanki były jednym z prezentów

eleganckie firanki do kuchniChciałam zrobić swojej siostrze najlepszy prezent na nowe mieszkanie. Kupiłam jej bardzo uroczy mikser, w kolorze miętowym, który moja siostra po prostu uwielbia i ma dużo datków w tym kolorze. Mikser wygląda naprawdę nowocześnie i świetnie sprawdza się w kuchni. Oprócz tego kupiłam siostrze między innymi eleganckie firanki do kuchni, bo pomyślałam, że przeważnie jest nam żal kasy na takie rzeczy jak firany czy inne akcesoria tekstylne. Wolimy dodatkowe pieniądze wydać na ubrania czy kosmetyki. Oprócz firanek do kuchni kupiłam jej też piękne zasłony do sypialni. Wiedziałam, że siostra ma w nowym mieszkaniu ściany w kolorze różu i czerwieni. Czerwona ściana jest tam gdzie są okna, więc kupiłam jej zasłony w złotym kolorze żeby fajnie pasowały do koloru ściany. Zasłony, które wybrałam są z bardzo grubego materiału, który jednocześnie jest bardzo miękki w dotyku i pięknie wyszywany. Siostra żeby zasnąć musi mieć kompletnie ciemno w pokoju, więc wybrałam taki materiał, który w ogóle nie przepuszcza światła.

Siostrze bardzo spodobały się prezenty. Już dwa dni po parapetówce odwiedziła mnie siostra z upieczonym przez nią ciastem, do wykonania którego użyła miksera ode mnie. Ciasto było naprawdę przepyszne, a ja byłam zadowolona, że moje prezenty rzeczywiście jej się przydają i je używa.