Domowe adsorpcyjne osuszacze powietrza

Od jakiegoś czasu mamy w domu ciągły problem z wilgocią. Problem zaczął nam bardzo doskwierać, ponieważ oprócz nieprzyjemnego zapachu, boimy się o aspekt zdrowotny. Problem głównie występuje w łazience, w związku z małym mieszkaniem bardzo często suszymy pranie właśnie w łazience. Ale w związku ze zbyt dużą wilgocią pranie schnie w bardzo wolnym tempie. Za namową znajomych od dwóch miesięcy testujemy w naszym domu nowe urządzenie. Jest to domowy osuszacz powietrza.

Najlepsze adsorpcyjne osuszacze powietrza

adsorpcyjny osuszacz powietrzaZ początku bardzo sceptycznie podchodziłam do tego zakupu. Nigdy wcześniej nie słyszałam o takim urządzeniu i wydawało mi się, że to strata pieniędzy. Mąż był bardziej pozytywne nastawiony i wziął sprawy we własne ręce i po prostu pewnego dnia wrócił z pracy do domu i w ręku trzymał adsorpcyjny osuszacz powietrza. Umieścił go w rogu naszej łazienki. Byłam zaskoczona jak ładnie wpasowywał się w wystrój pomieszczenia. Poza ładnym designem okazało się, że był to idealny sprzęt. Obsługa jest bardzo prosta, jest możliwość sterowania wykorzystując WiFi. Po kilku godzinach od włączenia, poziom wilgotności diametralnie spadł. Pranie w bardzo szybkim tempie wyschło, a o przykrym zapachu mogliśmy zapomnieć. Nawet w pokoju córki, gdzie był problem z grzybem przy oknie, osuszacz zdał test na medal.

Gdyby nie przypadkowe polecenie znajomych zapewne nigdy byśmy nie zakupili adsorpcyjnego osuszacza powietrza i nadal walczylibyśmy z ciągłą wilgocią oraz z wychodzącym grzybem na ścianie. Na całe szczęście dla nas jest to już tylko przykre wspomnienie. Dlatego na pewno będę teraz ja namawiała swoich znajomych, by zapoznali się z ofertami, ponieważ w internecie można znaleźć już bardzo dużo różnych osuszaczy w bardzo atrakcyjnych cenach.