Dokładne leczenie mikroskopowe

Zostałam dentystką z powołania. Od początku wiedziałam, że stomatologia jest czymś, czym chciałabym się zajmować na stałe. Miałam nadzieję, że uda mi się zdać na studia i rozpocząć pracę jako stomatolog. Byłam bardzo uparta w dążeniu do celu, aż w końcu mi się to opłaciło i udało mi się spełnić moje marzenie i otworzyć swój gabinet.

Wyleczyć ząb pod mikroskopem

leczenie mikroskopowe krakówJako dentystka interesowały mnie różne nowe metody leczenia. Dziedzina stomatologii cały czas stawia na innowacje i nowoczesne rozwiązania. Kiedy tylko zostało wprowadzone leczenie mikroskopowe Kraków, mój gabinet jako pierwszy wykonywał zabiegi przy użyciu tej metody. Bardzo często ząb wymaga leczenia kanałowego. Kiedy nie ma się odpowiednich narzędzi leczenie często nie jest efektowne. Dentysta musi uśmiercić kanały i zrobić wypełnienie. Kiedy zrobi coś niedokładnie, leczenie trzeba powtórzyć, lub usunąć ząb. Gdy skończymy leczyć kanałowo, wysyła się pacjenta na zdjęcie rentgenowskie, żeby upewnić się, że ząb został wyleczony prawidłowo. Jednak przy użyciu nowoczesnego mikroskopu, wcale nie trzeba wysyłać na takie zdjęcia. Mikroskop jest niezwykle precyzyjny i pokaże nam stan dziąseł w bardzo dużym przybliżeniu. Dzięki temu można się upewnić, że leczenie przebiega pomyślnie i zobaczyć jakieś inne problemy z zębem, niewidoczne gołym okiem. Mikroskop pozwala też na zrobienie perfekcyjnego wypełnienia, po usunięciu starego.

Według mnie nie ma lepszego urządzenia które byłoby bardziej pomocne niż mikroskop. Dzięki niemu moja praca każdego dnia jest przyjemnością. Mam pewność, że leczę moich pacjentów prawidłowo. Mikroskop jest nieoceniony i nie wyobrażam sobie pracy bez niego. To bardzo duże ułatwienie i wygoda nie tylko dla stomatologów, ale i pacjentów, bo nie muszą już chodzić na prześwietlenia.