dmuchany zamek

Dmuchane zamki i inne atrakcje na urodziny córki

Organizując imprezę dla dzieci, warto wczuć się w ich zainteresowania. Dzięki temu wybrane atrakcje na pewno bardziej będą im się podobały. Szczególnie ważne, aby zapytać solenizantkę, co chciałaby, aby pojawiło się na jej przyjęciu. Oczywiście, nie zawsze można zrobić wszystko, czego córka zapragnie, jednak na pewno przydadzą się jakieś wskazówki.

Klocki Lego dla dziewczynek na przyjęcie w domu

klocki lego dla dziewczynekJedną z możliwości zapewnienia dzieciom ciekawego zajęcia są klocki Lego. Nie tylko chłopcy chętnie z nich budują, fascynując się możliwościami, jakie dają klocki Lego Technic. Również dziewczynki lubią budować domy czy pojazdy z różnych zestawów. By zapewnić zabawki na przyjęcie można je kupić albo wypożyczyć. W drugim przypadku trzeba tylko uważać, aby nie pomieszały się one z tymi, które już ma się w domu. Najlepiej wówczas korzystać jedynie z tych wypożyczonych, aby później nie musieć się martwić, że być może jakieś części zaginęły. Niektóre dziewczynki lubią klocki Lego Star Wars podobnie jak chłopcy. Mogą też bawić się innymi zestawami, a nie tylko tymi przeznaczonymi stricte dla nich. Przed zdecydowaniem się na konkretne zestawy warto jednak wziąć pod uwagę, jak to wygląda w przypadku naszej córki.

Dmuchane zamki na imprezę plenerową

zamek dmuchany dla dzieciJeśli z kolei chce się mieć przyjęcie na zewnątrz, warto pomyśleć o jakiejś większej atrakcji. Mogą to być dmuchane zamki albo eurobungee. Dzięki nim dzieci na pewno szybko się zmęczą, więc mniej będzie rozpierała je energia. Takie sprzęty mogą jednak wyczerpać malców do tego stopnia, że będą marudne. Trzeba więc znaleźć także jakieś zajęcia dla dzieci, które poczują, że już nie mają siły dalej skakać. Dmuchany zamek w ogrodzie na pewno stanowił będzie główne zajęcie dzieci, jeśli się go wynajmie. Ma on wiele plusów. Podobnie zresztą ma się sprawa z eurobungee. Szkraby łatwiej upilnować, kiedy większość z nich poświęca się jednemu zajęciu. Na pewno mogą do tego posłużyć takie wielkogabarytowe zabawki. Kiedy dzieci już się naskaczą, dobrze jest włączyć im ciekawy film albo załatwić magika czy klauna. Pokazy iluzji zawsze bardzo angażują dzieci. Jeśli tylko osoba robiąca show ma podejście do takich maluchów, skutecznie je zajmie w czasie, kiedy będą odpoczywały od fizycznego wysiłku. Klaun także może spełnić tę rolę, rozbawiając dzieci swoimi żartami i robionymi do nich minami.

Balony z nadrukiem jako pamiątka

balony z nadrukiemWarto też przygotować jakieś skromne upominki, które będą dane dzieciom przy wyjściu. Będą one miłym gestem, który na pewno zostanie zapamiętany przez rodziców maluszków i sprawi tym drugim radość. Jako podarku można użyć:

  • balonów z nadrukiem
  • ładnie zapakowanych słodyczy
  • jakichś drobnych przytulanek
  • jajek niespodzianek

Balony są pod tym względem bardzo dobre. Mogą być z nadrukiem, ale równie dobrze można jako jedną z zabaw uczynić malowanie balonów. Wówczas lepiej, aby były gładkie. Dziecko chętnie weźmie do domu własne dzieło. Dobrym pomysłem jest także zrobienie małej paczuszki ze słodyczami i może jakimś drobiazgiem jak długopisy z nadrukiem z postacią z popularnej wśród dzieci kreskówki. Można też wybrać opcję minimum i zaopatrzyć każde dziecko w jajko niespodziankę. Być może w środku będzie coś ciekawego, co pozwoli im spędzić miło czas na zabawie jeszcze w domu. Poza tym można poszukać małych przytulanek czy laleczek, które z pewnością znajdą swoje miejsce w dziecięcych pokoikach. Jeśli w przyjęciu biorą udział także chłopcy, to na pewno ucieszą się z małego samochodzika. Tym podarunkiem mogą być też małe puzzle i inne gadżety, które tylko przyjdą do głowy i będą się nadawać do zabawy albo zjedzenia przez małe pociechy.


Dodatkowe informacje w tym zakresie dostępne są na:

  • Leleus.com – sklep internetowy sprzedający klocki lego dla dziewczynek
  • Rodzice.pl – serwis internetowy z poradami dla rodziców
  • Dmuchance-opolskie.pl – strona internetowa firmy wynajmującej dmuchane zamki
  • Active Promo – witryna internetowa firmy oferującej odblaski reklamowe

Podsumowanie

Jest bardzo wiele możliwości zorganizowania atrakcji na dziecięce przyjęcie. Wiele zależy od kreatywności rodziców i zainteresowań ich dziewczynki. Na pewno też nie można pozostać obojętnym na ograniczone możliwości domowego budżetu. Jeśli jest on mniejszy, także można zorganizować córce i jej kolegom ciekawie czas. Może to, co najwyżej wymagać większej wyobraźni i włączenia się w zabawianie ich.