Depilacja laserowa trwale usuwa włoski

 

Każda kobieta chce cieszyć się gładką skórą na ciele jak najdłużej. Niestety takie metody jak maszynka czy krem do depilacji nie dają długotrwałych efektów. Depilacja mechaniczna w niektórych przypadkach może też powodować podrażnienia. Nie dziwi nikogo zatem fakt, że coraz większe uznanie zyskują zabiegi laserowe. W omawianym przypadku będzie to laserowa depilacja.

Jak postępować przed zabiegiem depilacji laserowej

wrocław laserowe usuwanie owłosieniaDepilacja laserowa przynosi bardzo dobre efekty. Należy jednak liczyć się z tym, że zabieg należy powtórzyć przynajmniej kilka razy. Istotne będzie też odpowiednie przygotowanie się do zabiegu. Zapoznanie się z wskazówkami w tym zakresie pomoże uniknąć przykrych niespodzianek. Bezpośrednio przed zabiegiem nie należy się opalać ani depilować miejsc, które będą poddane depilacji. Większość salonów zaleca, aby depilację woskiem, kremem, depilatorem odstawić na okres przynajmniej czterech tygodni. Dopuszczalna będzie tylko maszynka i to właśnie maszynką trzeba zgolić włoski przed zabiegiem. O czym jeszcze trzeba pamiętać? O tym, aby przed depilacją odstawić niektóre zioła, a w szczególności ziołowe herbatki. Mowa tu o dziurawcu czy też nagietku. Nie chcemy przecież, aby na naszym ciele wystąpiła reakcja uczuleniowa. Zanim umówisz się na zabieg, porozmawiaj z osobą, która będzie go wykonywała. Dowiedz się, czy w twoim przypadku nie ma przeciwwskazań do wykonania depilacji. Wrocław laserowe usuwanie owłosienia jest skuteczne, ale trzeba się odpowiednio do zabiegu przygotować.

Jeśli chcesz się cieszyć gładką i piękną skórą przez dług czas, rozważ możliwość wykonania zabiegu depilacji laserowej. Odszukaj renomowany gabinet, który zabieg wykonuje na profesjonalnym sprzęcie. Sprawdź też, jakimi opiniami cieszy się dana firma. Jeśli klientki są zadowolone z efektów depilacji i sposobu jej wykonania, umów się na konsultację.