Dbanie o bezpieczeństwo dzięki podsłuchowi w telefonie

Jako że miałam tendencję do gubienia rzeczy, to zdecydowałam się w końcu na drastyczny ruch i zadbanie o telefon. Przypadkiem dowiedziałam się o tym, że zakładanie podsłuchu niekoniecznie musi oznaczać kontrolę i podsłuchiwanie kogoś, ale ma zalety związane z bezpieczeństwem i w ten sposób może chronić przed kradzieżą. A to się mogło mocno przydać.

Telefon z podsłuchem dobrym rozwiązaniem

podsłuch na telefonOkazało się, że dzięki tak zabezpieczonemu telefonowi, mogę podsłuchać złodzieja i dowiedzieć się o wiele więcej o tym, kto mi zabrał telefon, czy gdzie może się on znajdować. Nie zastanawiałam się więc długo, bo czułam, że strata telefonu w moim przypadku to tylko kwestia czasu. Udało mi się znaleźć podsłuch na telefon u bardzo profesjonalnej firmy, która wyjaśniła mi, jak to wszystko działa. Kilka miesięcy później taki program okazał się bardzo pomocny. Na jednej z imprez ze znajomymi z uczelni zgubiłam telefon. Na drugi dzień skorzystałam z podsłuchu i nie mogłam uwierzyć. To była moja koleżanka z roku, która otwarcie mówiła swojej znajomej, że zwinęła ten telefon innej dziewczynie i zorientuje się, czy będę oferowała jakąś nagrodę dla znalazcy, albo sobie telefon przywłaszczy. Najwyraźniej miała bardzo słabą wyobraźnię i nie spodziewała się, że ktoś może zadbać o bezpieczeństwo w takich sytuacjach. Mina jej mocno zrzedła, kiedy się z nią skonfrontowałam.

Początkowo się wyparła wszystkiego, ale miałam nagrania rozmów. To, w jaki sposób zaczęła przepraszać i prosić o nie zgłaszanie tego nigdzie, spowodowało, że zrobiło mi się jej żal. Byłam zdecydowana zgłosić to na policję, ale darowałam jej tym razem. Mam tylko nadzieję, że nie znajdzie sobie kolejnej ofiary. A jeżeli znajdzie, to może ten ktoś również będzie miał założony podsłuch.