Czy w Szczyrku są postoje taxi?

Wybraliśmy się ze znajomymi do Szczyrku. To miał być kilkudniowy wypad w miłym, sympatycznym gronie. Chcieliśmy odpocząć i zrelaksować się po ciężkim tygodniu w pracy. Dlatego właśnie przedłużyliśmy sobie weekend o kilka dni.

Przejazdy z postoju taxi w Szczyrku

postój taxi szczyrkDo Szczyrku dotarliśmy własnym samochodem, ale po okolicy chcieliśmy przemieszczać się już nie swoim pojazdem. Rozglądnęliśmy się wokół szukając postoju taxi. Postój taxi Szczyrk znajdował się w centrum i nie był oddalony zbytnio od naszego miejsca zamieszkania. Cieszył nas bardzo to fakt. Z założenia chcieliśmy spędzać czas na powietrzu i dużo spacerować, ale wiadomo, że taksówka też mogłaby się nam przydać. Dzięki temu moglibyśmy wieczorem udać się wszyscy razem na kolację i napić się wina lub innego trunku. Na postoju taxi w Szczyrku taksówki stały jedna za drugą, więc było w czym wybierać a my mogliśmy być spokojni o powrót do domu. Jednego wieczoru, gdy wracaliśmy z kolacji z przyjaciółmi wzięliśmy taksówkę z tego postoju. Pan był bardzo sympatyczny oraz dowiózł nas na miejsce bez żadnych problemów. Ceny nie były wygórowane i bardzo przystępne, dlatego też byliśmy bardzo zadowoleni z tej sytuacji. Szczyrk jest uroczą miejscowością znajdującą się w województwie śląskim i z pewnością jest to miejsce do którego będziemy wracać nie raz. Dzięki temu, że ludzie są tu życzliwi i bardzo sympatyczni uważam, że miejscowość jest przyjazna turystom takim jak my. Jest to idealne miejsce zarówno dla singli, którzy chcą odpocząć jak i dla rodzin z dziećmi.

Kto wie, może niebawem wrócimy tu z całą rodziną aby świętować Sylwestra i nadejście Nowego Roku całą rodziną. Bardzo spodobało mi się w tym mieście, tym bardziej, że nie spodziewałam się, że przewóz osób jest tak mocno rozwinięty, dzięki panom taksówkarzom.