Car spa i inne pomysł na prezent dla swojego mężczyzny

Kupienie prezentu dla mężczyzny – zwłaszcza tego najważniejszego – bywa bardzo trudne. Najczęściej, gdy kobiety wyczerpały już wszystkie uniwersalne pomysły, próbują znaleźć coś wyjątkowego. Oto kilka możliwości na niebanalną niespodziankę.

Car spa i inne pomysły dla pasjonata motoryzacji

Car spaSamochody to słabość wielu mężczyzn. Darzą je wyjątkowym sentymentem, pielęgnują i nadają imiona. Z pewnością wielką radość każdemu zwolennikowi motoryzacji sprawi wizyta w Car Ppa. To miejsca, w których auta otrzymują drugie życie i wyjeżdżają z nich kompletnie odmienione. Możemy zdecydować się tam na wiele rozmaitych usług. Jedne przeznaczone są dla pojazdów nowych, a inne do używanych. Do wyboru mamy chociażby:

  • kompleksowe zabezpieczenie nowego auta,
  • nałożenie powłok kwarcowych lub ceramicznych,
  • mycie detailingowe,
  • renowację lakieru,
  • detailing kół, wnętrza
  • renowację skóry,
  • usuwanie wgnieceń,
  • renowację felg.

Najlepiej wykupić kartę podarunkową na usługę o określonej kwocie. Jeśli nie ma takiej możliwości, warto zdecydować się na zabieg uniwersalny np. taki jak renowacja lakieru. Warto pamiętać, że jest to proces czasochłonny, trwający nawet kilkadziesiąt godzin. To dosyć ważna kwestia i należy się upewnić, że w danym czasie pojazd nie będzie nam niezbędny. Renowacja lakieru polega na usuwaniu głębokich zanieczyszczeń i innych defektów. W tym celu wykonuje się szereg czynności takich jak: mycie pojazdu, przygotowanie lakieru czy polerowanie. Pozwala to na usunięcie rys, śladów pod odchodach ptaków, zacieków i innych szpecących auto wad. Car Spa to prezent, z którego ucieszy się każdy pasjonat aut. Co ciekawe, podobne zabiegi wykonywane są także na motocyklach, co ucieszy z kolei fanów jednośladów, ale to nie jedyna propozycja, jaką dla nich przygotowaliśmy.

Kask na motor Nolan gwarancją bezpieczeństwa i rasowego designu

Kask na motor NolanByć może Twój mężczyzna marzy o motocyklu lub właśnie go nabył. Wtedy możesz podarować mu prezent, z którego bardzo się ucieszy, a Ty zyskasz pewność, ze będzie bezpieczny. Wśród akcesoriów motocyklowych prawdziwym majstersztykiem jest każdy kask na motor Nolan. To także dobra alternatywa, gdy obecny kask nie spełnia oczekiwań i nie jest przystosowany to komfortowej jazdy. Posiadają one niezbędne i nowatorskie rozwiązania, a charakterystyczny design zdobył uznanie na całym świecie. Chcąc zapewnić swojemu mężczyźnie komfort i ochronę przez zmiennymi warunkami atmosferycznymi wybierz kask na motor Nolan. Drugą ciekawą propozycją są buty motocyklowe Alpinestars. Drogie Panie mogą być nieświadome, że jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Z pewnością wiedzą to jednak wszyscy motocykliści, którzy taki gest powinni docenić. Dzięki nim zyskają komfort oraz niekwestionowaną satysfakcję. Buty motocyklowe Alpinestar to gwarancja wygody oraz zazdrosnych spojrzeń kolegów z trasy.

Czy patent żeglarski to dobry pomysł na prezent?

patent żeglarskiTa opcja łączy w sobie rozrywkę i naukę. Patent żeglarski z pewnością należy do tych wyjątkowych, niezapomnianych prezentów. Można go nabyć podczas kilkunastodniowego kursu na jachcie – trudno o lepszy sposób na naukę. Całość połączona jest oczywiście z wieloma rozrywkami i atrakcjami, co sprawia, ze jest to idealny prezent dla osób aktywnych, lubiących przygody i poznawanie nowych ludzi. Zaś po wykupieniu drugiego miejsca, możecie wspólnie cieszyć się długim rejsem, wspaniałą zabawą i swoim towarzystwem. Można zdecydować się także na patent sternika motorowodnego, chociaż tego typu kursy trwają zazwyczaj znacznie krócej, co może nie być już tak emocjonującą przygodą. Mimo wszystko warto rozważyć obydwie opcje, tym bardziej, ze jest to prezent praktyczny – zwłaszcza dla ciekawych świata osób. Bez względu na to, czy swojemu mężczyźnie zafundujemy patent sternika motorowego czy żeglarski, powinien być uszczęśliwiony.


Więcej pomysłów można znaleźć na:


Podsumowanie

W powyższym artykule przedstawiliśmy niecodzienne pomysły dla aktywnych mężczyzn, lubiących adrenalinę. Wybór któregokolwiek z nich powinien wywołać szeroki uśmiech u jubilata oraz wiele niezapomnianych emocji.