Bezpieczna kurtyna na drzwi

W dzisiejszych czasach, gdzie szczególnie dba się o higienę pracy i ergonomie właściciele firm dokładają wszelkich starań, aby stworzyć odpowiednie warunki pracy dla pracowników. Właściciel firmy również dba o klientów przychodzących w celu dokonania jakiejś transakcji.

Kurtyna zamiast klasycznych drzwi

kurtyny paskowe na drzwiWiadomo, że klient nie wszędzie może wchodzić, dlatego dla bezpieczeństwa powinny być wszędzie drzwi w celu zabezpieczenia przed zaglądaniem klientów w nieodpowiednie miejsca. Oczywiście są sytuacje, gdzie jedne drzwi są otwierane w ciągu kilku minut kilkanaście razy. Okazuje się to bardzo niewygodne dla pracowników, a poza tym otwieranie i zamykanie drzwi w odstępie bardzo krótkiego czasu powoduje utratę cennego czasu, a również zawiasy w drzwiach za szybko się wówczas zużywają. Dlatego bardzo często można spotkać w różnych firmach kurtyny paskowe na drzwi. Jest to bardzo dobre i popularne rozwiązanie. Przez paski można bez problemu przejść. Nawet coś niosąc nie musimy tego odkładać, aby otworzyć drzwi jakby to było przy tradycyjnych drzwiach, tylko można nie zatrzymując się przejść z towarem. Jest to bardzo wygodne oraz zaoszczędza się czas przechodząc przez kurtyny paskowe. Zazwyczaj są one wykonane z materiału podobnego do plastiku, jednak są bardzo bezpieczne. Przechodząc przez kurtyny paskowe nie zrobimy sobie krzywdy, na przykład poprzez przecięcie skóry. Są one wykonane z bardzo miękkiego materiału co powoduje, że można je używać w każdej firmie bez wyjątku.

Kurtyny paskowe wykorzystywane zamiast drzwi są bardzo popularne, bardzo często wybierane przez właścicieli głównie magazynów. Można je zakupić w sklepach budowlanych, bądź zamówić przez internet z dowozem do domu i montażem. Koszty zakupu to około osiemdziesiąt złoty.