Bezbolesne zamykanie naczynek w Łodzi

Niewiele dorosłych osób może cieszyć się z idealnej cery. Właściwie to prawie każdy ma mniej lub więcej niedoskonałości. Różne są również typy cery. Z pewnością jedną z najbardziej problematycznych jest cera wrażliwa, skłonna do podrażnień i zaczerwienień. To właśnie na niej pojawiają się często rozszerzone naczynka. Można z nimi na szczęście skutecznie walczyć.

Bezpieczny sposób zamykania naczynek

zamykanie naczynek łódźKażdy, kto posiada wrażliwą cerą wie doskonale, jak trudna jest jej pielęgnacja. Trzeba bardzo uważać na zmiany temperatury, ponieważ taka skóra bardzo gwałtownie na nie reaguje. Zarówno zimne jak i gorące powietrze sprawiają, że staje się ona bardzo czerwona i pojawiać zaczynają się pękające naczynka nazywane często pajączkami. Bardzo często kremy niewiele pomagają, a jeśli już, to najczęściej tylko na krótki czas. Od jakiegoś czasu można w dużo skuteczniejszy sposób walczyć z tymi niechcianymi zmianami. Zamykanie naczynek Łódź to bezpieczny i zarazem bardzo skuteczny sposób. Taki zabieg wykonuje się za pomocą specjalnego lasera, który wysyła wiązkę światła wprost do zmienionego naczynia żylnego. Hemoglobina zostaje w tym konkretnym miejscu podgrzana, a zmiana samoistnie zostaje wchłonięta przez organizm. Nie zostaje po niej żaden ślad. Taki zabieg nie działa na żadne inne tkanki, więc nie jest w stanie ich uszkodzić. Laser jest urządzeniem bardzo inteligentnym i potrafi wykryć konkretną zmianę żylną. Przed rozpoczęciem zabiegu skóra zostaje schłodzona, aby w trakcie zamykania naczynek nie odczuwać dyskomfortu.

Laserowy zabieg zamykania naczynek jest jednym z najskuteczniejszych i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Możemy się raz na zawsze pozbyć niechcianych pajączków z naszej twarzy. Pamiętać należy jedynie o tym, aby przez kilka dni po zabiegu nie wystawiać naszej skóry na działanie zbyt wysokiej lub niskiej temperatury. Unikać należy także gorących kąpieli i wizyty w solarium.