Administrowanie wspólnotami w Krakowie

 

Moja żona mi powiedziała, żebym poszedł do administratora wspólnoty mieszkaniowej dowiedzieć się o tym, ile teraz wyniosą nas rachunki za prąd i ogrzewanie. Z racji tego, że mieszkaliśmy w większej kamienicy utworzyła się wspólnota mieszkaniowa, z czego jak się orientuje jest to konieczność powyżej jakiejś liczby mieszkańców zamieszkujących budynek.

Osoby zajmujące się administracją

administrator wspólnoty mieszkaniowej w Krakowie

Całe szczęście, że miałem taką osobę, gdyż wszystko można z nią załatwić. udałem się do administratora, aby ten w moim imieniu przekazał mi stosowną informację o opłatach, ale nie myślcie, że na tym kończą się jego zadania. Dobry administrator wspólnoty mieszkaniowej w Krakowie powinien posiadać odpowiednio wysokie kwalifikacje do zajmowania tak ważnego stanowiska. Zdawaliśmy sobie z tego sprawę razem z mieszkańcami, więc jak tylko przyszedł nowy na to stanowisko postanowiliśmy sprawdzić, jaki będzie z nim kontakt i co możemy z nim załatwić. Przede wszystkim chcieliśmy, aby administrator wspólnoty mieszkaniowej był bardzo kontaktowy i wspierał nas w dosłownie każdej kwestii i problemie, który się pojawi. Na to jak najbardziej mogliśmy liczyć. Zwołał nawet spotkanie na swój pierwszy dzień w pracy, gdzie przedstawił się ze wszystkimi mieszkańcami, dzięki czemu też nie mieliśmy już wątpliwości, że nie poradzi sobie z naszymi zadaniami, które często pojawiają się codziennie.

Oczywiście nie codziennie napotykamy na jakieś problemy z mieszkaniem, ale administrator wspólnoty mieszkaniowej w Krakowie tylko czeka na to i co najważniejsze jest dostępny pod telefonem w razie właśnie nagłych sytuacji. We wszelkich mniej ważnych możemy się z nim skontaktować przy pomocy poczty elektronicznej, która na pewno jest doskonałym źródłem przekazywania informacji w dzisiejszych czasach.